Przedszkole - Łódź

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
janpar
Raczkujący
Raczkujący

Przedszkole - Łódź

Post autor: janpar » 1 lipca 2016, 09:57

Szukam miłego przedszkola - miasto Łódź. Możecie jakieś polecić?

kosmo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Re: Przedszkole - Łódź

Post autor: kosmo » 27 marca 2017, 16:15

A szukasz placówki prywatnej czy państwowej? Teraz wybór jest na prawdę duży, więc warto wnikliwie przejrzeć ofertę edukacyjną każdego przedszkole. Ja uważam, że ilość zajęć dla maluchów to podstawowe kryterium w wyborze odpowiedniego miejsca do nauki.

siqu25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: siqu25 » 29 marca 2017, 16:47

właśnie szukam przedszkola, muszę sprawdzić oferty

sledz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: sledz » 19 kwietnia 2017, 12:50

Po ostatnich dofinansowaniach na zakładanie przedszkoli, jest teraz wybór ogromny :).
Oprócz posyłania dziecka do przedszkola, na pewno warto inwestować w jego rozwój także w domu, na pewno w tym celu przyda wam się asortyment proponowany przez sklep juniora.pl - znajdziecie tam bardzo dużo ciekawych i sprawdzonych pomocy logopedycznych dla dzieci.

Ela78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Ela78 » 8 września 2017, 14:01

Ja moje dziecko zapisałam do niepublicznego przedszkola w Łodzi. Wiem że nadal trwa rekrutacja więc możesz dowiedzieć się. Sale są wyposażone z zabawki, materiały edukacyjne, meble i łazienka dostosowane dla dzieci. Są zajęcia dodatkowe a szczególnie co mnie bardziej zadowoliło to nauka języka obcego. Cieszę się że jednak już wcześniej może poznawać język obcy i jak pójdzie dalej do szkoły nie będzie już miała problemu.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 19 lipca 2018, 11:06

Od przedszkola naprawdę sporo zależy i według mnie jeśli zależy komuś na dobru dziecka, to powinien poważnie zastanowić się nad przedszkolem prywatnym. Dobrą dla dzieci placówką jest przedszkole Harmonia. Organizuje się tam dla dzieci liczne zabawy oraz dodatkowe zajęcia. Również dzieci autystyczne, czy z zespołem Aspergera mogą do takiego przedszkola uczęszczać. ;)
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

mariuszek775
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mariuszek775 » 2 sierpnia 2018, 12:16

Jesli chodzi o przedszkole, to tam gdzie chodzi moja córka w tym roku będa wystawiali jasełka na podstawie jednego z tych scenariuszy http://scenariuszejaselek.pl/ . Moim zdaniem to bardzo ciekawa i interesująca szczególnie dla dzieci inicjatywa. A co wy o tym sądzicie?

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 12 sierpnia 2018, 11:20

Skoro dzielimy się namiarami na sprawdzone przedszkola nie tylko w Łodzi to ja serdecznie polecam placówkę Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie. Obecnie do grupy 4 latków chodzi tam moja córka. Bardzo bogata oferta zajęć dodatkowych, dzieci uczą się angielskiego i matematyki. Budynek nowoczesny i bezpieczny.

ODPOWIEDZ