Dziecko idzie do przedszkola

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
karlinka90
Raczkujący
Raczkujący

Re: Dziecko idzie do przedszkola

Post autor: karlinka90 » 23 września 2018, 19:39

Warto w tedy pooglądać jakieś fajne kolorowanki, ja zawsze mojej córci dorzucam dodatkowo do prezentu, czy nawet w domu zawsze daję na biurko.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 26 września 2018, 07:50

Nie wiem kto podczas pierwszego dnia w przedszkolu jest bardziej zestresowany - dziecko czy rodzic :) A tak poważnie. To jest teraz wiele nowoczesnych placówek przedszkolnych. W okolicach Szczecina jest to np. przedszkole Słoneczny Sad. Odpowiednie warunki techniczne, edukacyjne, kadrowe. Do tego doświadczenie i faktyczne serce w opiece nad maluchami - na to wszystko można w takich miejscach liczyć. Dzieci są bezpieczne i jak się to potocznie mówi "zaopiekowane". Rodzice nie powinni się martwić tym bardziej, że taka socjalizacja dziecka jest bardzo ważna dla jego rozwoju.

lola35
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: lola35 » 4 października 2018, 11:59

w przedszkolach denerwowało mnie zawsze to że przedszkolanki czesto narzekały na moją córkę ze jest niegrzeczna, nadpobudliwa i sobie z nia nie radzą, ja w domu nie mam tego problemu takie dziecko wystarczy dobrze zając.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 4 grudnia 2018, 03:48

Jeżeli ma być to dobre przedszkole prywatne w którym nauczy się pracy w grupie, kilku dodatkowych ciekawostek oraz współpracy z innymi dziećmi to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić otwarteokno.edu.pl, gdzie uczyły się nasze dzieci i muszę przyznać, ze zdecydowanie było to przedszkole warte uwagi.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 5 grudnia 2018, 20:53

mojej przyjaciółki synek poszedł teraz do przedszkola, jak ją widziałam jaka jest spięta to aż jej nervomix control poleciłam, mówiła ze jej to pomogło, jak ona się nie stresowała to i młodemu było łatwiej a teraz chodzi do przedszkola z uśmiechem

neverland
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: neverland » 30 maja 2019, 16:14

Wolałam jednak najpierw posłać dziecko do żłobka. Padło na skierniewicką Iskierkę. Nie żałuję, bo maluch może zostać w żłobku do 4 roku życia, a później nie ma problemów z aklimatyzacją dziecka w przedszkolu.

Awatar użytkownika
rysiul
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rysiul » 4 czerwca 2019, 08:17

W dodatku nie wszędzie jest miejsce. Wybór teraz nie jest prosty.
Jeśli odwrócisz się do mnie plecami, nie zostawisz mi wyboru, też będę musiał się odwrócić. Tylko tak dalej, a staniemy się przeciwnikami.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 3 lipca 2019, 13:38

Przedszkole to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Moja córka juz za dwa miesiace pójdzie pierwszy raz do przedszkola, musze przyznać ze juz to troche przeżywam, ale mam nadzieje ze to przetrwa bez problemu. Do tego ważnego dnia jeszcze troche, ale juz postanowiłam zamówic dla niej kapcie do przedszkola i do domu. Jestem pewna, ze sprawdza sie rewelacyjnie.

mizar
Milczek
Milczek

Post autor: mizar » 21 sierpnia 2019, 13:41

będzie dobrze, nie martw się :) Każdemu rodzicowi zależy na tym by zapisać je do jak najlepszej placówki. Ja wybrałam przedszkole Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w W-wie i to był strzał w 10 :) Sama jestem w szoku jak obserwuje jak córka każdego dnia zaskakuje mnie znajomością nowych pojęć czy chociażby słówek z języka angielskiego.

susska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: susska » 17 września 2019, 22:41

oo mizar a do której grupy chodzi Twoja pociecha ? Pytam bo mój synek jest w misiach ( grupa 3 latków). to dopiero poczatek przygody z przedszkolem ale po tych pierwszych dniach jestem dobrej myśli :)

ODPOWIEDZ