Organizacja imprez firmowych

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
ania789
Raczkujący
Raczkujący

Re: Organizacja imprez firmowych

Post autor: ania789 » 15 stycznia 2018, 15:51

warto tez zainwestować w porządne nakrycia do stołu na takiej imprezie. Pomysłowe girlandy i talerzyki czy kubeczki potrafią przyciągnąć oko i każdy się dobrze bawi :)

jackwelss39
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jackwelss39 » 28 stycznia 2018, 18:54

No taka impreza to nic łatwego w organizacji. Zawsze jest pełno spraw na głowie. Z tego co wiem to są firmy zajmujące się kompleksowo takimi imprezami. Znajomy wynajmował do tego firmę, zorganizują mniejsze imprezy, ale i również większe imprezy masowe razem z wszystkimi formalnościami z tym związanymi. Również zajmują się organizacją pokazów pirotechnicznych, to też może być świetny element każdej imprezy

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 29 stycznia 2018, 13:14

Uważam, że organizację tego typu imprez powinno się zlecić firmom, które się na tym znają. Mam na myśli na przykład dobrą agencję eventową red8events.pl. Na ich stronie znajdziecie wszystkie informacje na temat ich poprzednich działań. Moim zdaniem znają się na rzeczy.

ania789
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ania789 » 26 kwietnia 2018, 13:19

jak impreza firmowa to mysi być wszystko zorganizowane na tip top, Przygotowanie sali, jedzenia i odpowiednich trunków to nie lada wyzwanie (oczywiście jak ktos chce taką formę zabawy integracyjnej) ja to jeszcze zadbałabym o fajne dodatki na na taką imprezę, na przykład girlandy na stół i slomki do drinków :) myślę,że taka impreza może się udać :)

Olgusia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Olgusia » 25 czerwca 2018, 13:32

Ja jestem zdanie, że jeśli chodzi o imprezy firmowe to najlepiej zlecić je specjalnej agencji zajmującej się organizacją imprez firmowych. Taka firma posiadająca doświadczenie ma na pewno odpowiednie sprzęty, zaplecza itd. Zorganizuje imprezę firmową od A do Z i chociaż mamy pewność, że wszystko przebiegnie po naszej myśli.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 15 sierpnia 2018, 09:53

A jakie były najlepsze atrakcje, z jakimi się zetknęliście n takich firmowych imprezach? Ja ostatnio byłam na takiej, na której był pokaz i powiem Wam, że było to coś wspaniałego ;) Zrobiło to na mnie oszałamiające wrażenie, i z tego, co widziałam, nie tylko na mnie ;) A wy jakie atrakcje najbardziej pamiętacie?

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 20 sierpnia 2018, 17:04

Nie wiem, ja w sumie na atrakcje nie zwracam większej uwagi bo na wyjazdach interesują mnie bardziej zabytki, zwiedzanie, miejscowa kuchnia. Na szczęście organizują tak wyjazdy żeby dla każdego coś atrakcyjnego się podczas nich znalazło więc są np gokarty, pokazy fajerwerków, paintball itp

Jarka 99
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Jarka 99 » 27 sierpnia 2018, 11:16

Nam szef zorganizował imprezę firmowa w górach w Kameliowym Zakątku. Bardzo klimatyczne miejsce.Impreza była w Szałasie regionalnym z ogromnym paleniskiem w środku. Super sprawa.Grillowaliśmy,świetne mają tam tez menu piwne,które właśnie serwują w tym szałasie ;-) Mogliśmy też przenocować w hotelu obok ,co było super sprawą,bo raczej tak późno to nikomu by się wracać nie chciało ;-)

adelka78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adelka78 » 25 września 2018, 21:37

Przedzwoń sobie do nich dreamlandia.pl. Organizują takie imprezy od dawna. Wszystko zależy od tego, co lubicie. Maja bardzo szeroka ofertę, na pewno coś wspólnie wybierzecie.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 30 października 2018, 13:05

Moim zdaniem zamiast organizować nudną imprezę w pubie lepiej postawić na jakieś fajne wyjście z dobra zabawą. Sporo firm decyduje się na organizowanie imprez dla pracowników na torach kartingowych.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 16 listopada 2018, 11:57

Jeżeli chodzi organizacje imprez firmowych to na pewno dobrym pomyslem będzie taki tor wyscigowy z dobrym autem devil-cars. Znajdziesz tutaj wiele atrakcji i bardzo dużo samochodów które mogą przyspożyć wam nie lada adrenaliny. Na pewno warto będzie sie zainteresowac tą ofertą ponieważ dzięki temu będziesz w stanie zapewnić pracownikom świetną zabawę.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 5 grudnia 2018, 09:12

Dużym ułatwieniem jest zlecenie organizacji takiego eventu sprawdzonej agencji eventowej. To bardzo dobre rozwiązanie bo nie będziemy musieli o nic się martwić, oni to wszystko zrobią za nas.

agazuzi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: agazuzi » 20 stycznia 2019, 20:51

Nasza impreza firmowa odbywała się w barze Bubbles w centrum stolicy. Panuje tam bąbelkowy klimat, a obsługa ma rewelacyjne podejście do osób, które planują mile spędzić czas. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, a szef kuchni przygotował nawet danie dla naszej koleżanki, która jest na restrykcyjnej diecie wykluczającej gluten. Było bardzo wesoło i pysznie. Każdemu polecam!

atenka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: atenka » 27 stycznia 2019, 21:22

imprezy firmowe organizujemy w sali Tango, jakies 30km od stolicy, maja fajny duzy ogród, dzieki temu jest opcja zorganizowania wszystkiego na swiezym powietrzu, obsuga i jedzenie bezkonkurencyjne

poważna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: poważna » 5 lutego 2019, 10:35

Super są takie imprezy firmowe, można się pobawić, odstresować. Z zupełnie innej strony poznać ludzi z którymi się pracuje. W nowej pracy miałam okazję nie tak dawno być właśnie na czymś takim. W Zamościu, a konkretnie w Sali Imprez Okolicznościowych. Ale było fajnie :) Obsługa bardzo miła, dbała o wszystko przez cały czas. Do jedzenia same pyszności, można było potańczyć. Na takie imprezy mogę chodzić :)

ODPOWIEDZ