Organizacja imprez firmowych

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
MeganArt
Raczkujący
Raczkujący

Re: Organizacja imprez firmowych

Post autor: MeganArt » 1 maja 2017, 13:35

Słuchajcie, jeśli chodzi o imprezy firmowe to właśnie mam problem. Spadł na mnie obowiązek organizacji firmowego bankietu. Na terenie naszego biura. W sali konferencyjnej miejsca jest sporo, ale czarno widzę siedzenie w kółku na krzeselkach.

krysk
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krysk » 29 maja 2017, 07:08

Dobre miejsce na imprezę firmową to hotel Forum w Lublinie! W ogóle Lublin jest fajny, bardzo przyjemny, kameralny! Uwielbiam tam powracać!

kosmo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: kosmo » 31 maja 2017, 09:45

Jeśli chodzi o np. eventy pracownicze, to wszelkie kreatywne propozycje rozrywek dostarcza firma Gammadiscover. Czytałam ostatnio o projekcie Lego Discover, podczas którego pracownicy przy użyciu klocków budują różną elementy. Niby banalna rozrywka, a jednak uczy współpracy grupowej, wymiany doświadczeń, kreatywności i wielu innych cech potrzebnych w danej pracy. Świetny pomysł dla firm :)

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: loko9 » 30 czerwca 2017, 22:28

Organizacja imprez firmowych nie jest taka trudna, trzeba tylko pamiętać o podstawowych zasadach. warto połączyć takie integracje z team buildingiem. Wiele osób, a raczej firm chwali sobie tego typu rozwiązania. Ich zespół się jednoczy, współpracuje, a w projektach prężnie zarabia. To własnie dobry team building ;)

buraki
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: buraki » 1 lipca 2017, 09:07

Sami ni dacie rady tego zorganizować? Uważam, ze tego typu sprawy z pomocą internetu można spokojnie zorganizować.

Awatar użytkownika
szymon808
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szymon808 » 5 lipca 2017, 12:41

ja wolę sam wszystko zorganizować;/ nie lubię jak ktoś coś za mnie robić
Żaden zdrowy na umyśle człowiek nie może być szczęśliwy,gdyż dla niego życie jest realne,przeto widzi,jak jest ono straszne.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: julkak » 15 lipca 2017, 22:42

To nic trudnego w organizacji takich imprez :) Może spróbuj w hotel poniatowski w Warszawie to wszystko zrobić . Posiadają różne sale konferencyjne , restauracje , w której można bardzo dobrze zjeść . A potem można odpoczywać lub imprezować w ogrodzie pełnym atrakcji :)

kosmo
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kosmo » 16 lipca 2017, 18:57

Jeśli szukasz firmy eventowej, która zadba o atrakcje dla pracowników na imprezy firmowe, spotkania integracyjne czy bankiety, to ja mam kontakt do caveni-events.pl . Mają bardzo dobre opinie, a na ich stronie znajdziecie przykładowe formy atrakcji, które mogą zaproponować. Zdecydowanie jest w czym wybierać, a wszystko jest takie kreatywne i zapadające w pamięć. Zdecydowanie polecam! :)

jako236
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jako236 » 27 lipca 2017, 20:24

Jeśli impreza firmowa, to trzeba znaleźć naprawdę odpowiedniej wielkości salę. Takie bankiety to moim zdaniem świetne rozwiązanie, ponieważ każdy może poznać bliżej swoich współpracowników, a do tego dobrze się bawić albo świętować sukces firmy.

joons
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: joons » 8 sierpnia 2017, 09:05

W naszej firmie ostatnio też szef kazał mi zająć się organizacją imprezy. Z racji, że mamy około 50 pracowników wynajęliśmy lokal wraz z kręgielnią na kilka godzin. Wszyscy pograli i pobawili się, więc nikt nie narzekał. Wielu z pracowników w poniedziałek chwaliło również pomysł z 2kc, gdyż każdy z nich dostał po takim opakowaniu. Wszyscy wzięli przed imprezą, w trakcie i po imprezce i mówili, że nie odczuwali w ogóle kaca. Teraz tylko jest problem, bo każdy by chciał imprezę integracyjną co tydzień :D

kosmo
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kosmo » 3 września 2017, 13:43

Jeśli chodzi o np. eventy pracownicze, to wszelkie kreatywne propozycje rozrywek dostarcza firma Gammadiscover. Czytałam ostatnio o projekcie Lego Discover, podczas którego pracownicy przy użyciu klocków budują różną elementy. Niby banalna rozrywka, a jednak uczy współpracy grupowej, wymiany doświadczeń, kreatywności i wielu innych cech potrzebnych w danej pracy. Świetny pomysł dla firm :)

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Prostolinijna » 9 października 2017, 14:28

Taka impreza integracyjna wymaga rozplanowania racjonalnego :P Przede wszystkim miejsce, gdzie będzie się człowiek czuł swobodnie, gdzie będzie miał dostęp do komunikacji powrotnej do domu, trzeba nakreślić strój jaki będzie obowiązywał by nikt nie czuł się dziwnie. Rozpoczęcie to kawa, tort jest to świetna sprawa. Przy kawie omówienie kondycji firmy, podziękowania - bo to się chwali bardzo. Następnie przeniesienie się na imprezowy tryb :P

angela12
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: angela12 » 7 listopada 2017, 23:15

Dobre rozplanowanie jest na pewno bardzo ważne. Ja długo szukałam dobrego sposobu na wyświetlenie prezentacji podczas przemówienia, bo w tamtym roku nie wyszło to zbyt dobrze.

tetrus
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Post autor: tetrus » 11 listopada 2017, 11:31

Organizacją wyjazdów firmowych zajmuje się biuro podróży Arko-Travel. Byłam na dwóch takich wyjazdach z nimi i mogę polecić wszystkim, którzy chcą ciekawie spędzić czas.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 29 grudnia 2017, 12:13

Najlepiej wyjechać gdzieś i tam zorganizować tego typu imprezę. W Kazimierzu Dolnym znajduje się świetny hotel z restauracją. Myślę, że tam będziecie się dobrze bawić, a przy okazji na pewno uda się Wam wypocząć.

ODPOWIEDZ