Organizacja imprez firmowych

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Re: Organizacja imprez firmowych

Post autor: elabarbara » 7 lutego 2019, 09:05

Zdarza mi się często, że muszę w sprawach biznesowych spotkać się na mieście - najczęściej jest to Warszawa bo tu mieszkam, i zawsze sprawia mi problem wybory konkretnego miejsca. Teraz też szykuję się na takie spotkanie z klientem i nie wiem do jakiej restauracji zaprosić, słyszałam że elegancka jest restauracja Akademia. Czy macie w Wawie sprawdzone miejsca na spotkania "zawodowe" i na co zwrócić uwagę kiedy wybieram lokal.

bichon
Milczek
Milczek

Post autor: bichon » 21 marca 2019, 14:47

Nie wiem czy byliście może w restauracji Prime Cut w Warszawie . Według mnie jest to miejsce godne polecenia . Wspaniała atmosfera i przepyszna kuchnia . Czuć że szef kuchni nie jest tam z przypadku . Jeśli ktoś lubi poeksperymentować z jedzeniem to szczerze polecam , zresztą zerknijcie sami w ich menu dania są obłędne . Byliśmy tam na spotkaniu firmowym i było naprawdę bardzo fajnie . Polecam to miejsce

Awatar użytkownika
phazi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: phazi » 24 marca 2019, 19:15

Ostatnio widuję bardzo dużo takich ofert. Jednak nie jest to dla mnie problem, zawsze komuś może się to przydać.
Człowiek, który kradnie ci dzieciństwo, nie jest twoim ojcem. Jest diabłem.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 15 sierpnia 2019, 13:42

To chyba jest najważniejsze na firmowych imprezach, zeby dobrze się bawić i móc się odstresować. Dobrą opcją na takie imprezy moze być CulinaryOn. Czytałam o organizowaniu imprez w takich miejscach. Jest to popularne za granicą i wydaje mi się, ze u nas też wiele osób bedzie chciało zorganizować taką impreze. Ja na pewno chciałabym się tak pobawić.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 25 października 2019, 13:37

Jak dla mnie pomysłów na takie imprezy integracyjne może być naprawdę bardzo dużo. Trzeba tylko poszukać kilku rozwiązań. Może zainteresuje Cię zorganizowanie takiej imprezy w CulinaryOn . Czytałam ostatnio o tym studiu kulinarnym jakiś artykuł, według mnie to nowy ciekawy pomysł na organizowanie właśnie takich imprez.

neverland
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: neverland » 30 listopada 2019, 19:00

Ekipę The Carbar polecam https://thecarbar.pl

ODPOWIEDZ