Jak rozwinąć firmę?

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Cloused
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Jak rozwinąć firmę?

Post autor: Cloused » 12 stycznia 2017, 14:07

Od 3 lat prowadzę własną działalność - firmę transportową. Początkowo bałem się, że nie mam szans utrzymać się na rynku, jednak całkiem sprawnie mi idzie. Teraz planuję stopniowy rozwój firmy. I mam pytanie: leasing pracowników to dobre rozwiązanie, żeby pozyskać nowych pracowników na czas określony? Chodzi mi o taką opcję. Znacie taki sposób na rekrutację?

finkaa
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jak rozwinąć firmę?

Post autor: finkaa » 30 czerwca 2018, 12:34

Co do leasingu pracowników nie mam pojęcia, ale jeśli chodzi o sam leasing firmowy to platformafinansowa.pl ma dobrą ofertę. Jakiś czas temu dzięki nim kilka komputerów udało mi się ogarnąć i moja firma rozwinęła skrzydla. Teraz splacam w korzystnych ratach i jest okej :)

Ola3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ola3 » 2 lipca 2018, 08:13

Moja firma prowadzi często handel z przedsiębiorstwami zza granicy więc jedną z pierwszych, które były potrzebne do jej rozwoju to ubezpieczenia transakcji. Współpracuję z firmą KUKE S.A. i jestem bardzo zadowolony. Ogólnie wszystko zależne jest od rodzaju działalności, którą prowadzisz. Fajnie jest mieć na rozwój konkretny pomysł i dążyć do celu!

koralinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: koralinka » 24 lipca 2018, 14:50

Żeby rozwinąć firmę trzeba w nią sporo zainwestować

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 26 sierpnia 2018, 19:00

Na pewno od samego początku warto jest wdrożyć w firmie jakieś innowacyjne systemy, która pozwala na sprawniejsze jej funkcjonowanie. Nam bardzo pomógł system workflow DMS. Dzięki niemu mamy zawsze porządek w dokumentach, ponieważ są one przechowywane w wersji elektronicznej ;)

PatrycjaL
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 45321

Post autor: PatrycjaL » 4 listopada 2018, 15:11

Myślę, że możesz również sprawdzić propozycje leasingu internetowego, który pozwoli Wam na sfinansowanie całego potrzebnego sprzętu oraz maszyn do firmy. Przede wszystkim jest tu dużo mniej formalności, lepsze warunki i szybkość działania obsługi także sprzęt dostaniecie dużo szybciej niż przez te banki dopóki przebrniecie przez ilość formalności.

jasiula
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jasiula » 10 stycznia 2021, 20:05

Wydaje mi sie ze zatrudnienie agencji marketingowej zdałoby rezultat

ODPOWIEDZ