laser do usuwania blizn

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
gosiaczek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: laser do usuwania blizn

Post autor: gosiaczek » 16 stycznia 2019, 21:20

Zobacz sobie na LASER CUTERA ENLIGHTEN TRIPLEX PICO MLA w Bienkowscy Clinic - Terapia Pico MLA®, dzięki zastosowaniu soczewki frakcyjnej, wykorzystywana jest do głębokiej przebudowy skóry. Zabieg przynosi wymierne efekty w postaci odmłodzenia, ujędrnienia, terapii rozstępów oraz blizn. Widzialam efekty na zywo u siostry, ktora usuwala w Czestochowie blizny potradzikowe i zmiany sa niesamowite.

Awatar użytkownika
Zoreck
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Zoreck » 17 stycznia 2019, 03:40

A jak to ma się cenowo? Możesz coś więcej powiedzieć o tej metodzie? Pytam, bo miałem właśnie zdecydować się na tatuaż dla zakrycia blizny.
Cisza czasami wywiera większy nacisk niż jakiekolwiek pytania

bilardka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bilardka » 19 stycznia 2019, 20:14

Zoreck tatuaz to fajny pomysl na zakrycie blizny ale... jednak pozostaje na cale zycie.. a chcac go usuwac znowu sa blizny. Lepiej zdecydowac sie odrazu na usuwanie. Ja polecam w Katowicach Dermed, cenowo wyjdzie cię podobnie bo im wieksza blizna tym wiekszy tatuaz lub wiecej uzycia lasera. Najlepiej udac sie na konsultacje do takiej kliniki i tam konkretnie na swoim przykladzie dopytac co i jak

uajka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion
Kontakt:

Post autor: uajka » 19 stycznia 2019, 22:25

Jakiego rodzaju blizny można usuwać laserowo? Czy widoczność blizny tylko się zmniejsza, czy też blizna znika całkowicie?

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 24 maja 2019, 21:42

Są skuteczne metody zmniejszania blizn i ich rozjaśniania.

gajaa
Milczek
Milczek

Post autor: gajaa » 9 stycznia 2020, 19:40

Zoreck ale ten pomysł z tatuażem by zakryć bliznę wcale nie jest taki zły :) ja tak zrobiłam i powiem tyle - warto :) wiadomo, ze trzeba poszukać dobrego studia i tatuatora z doświadczeniem. Jak jesteś z Warszawy albo możesz tu dojechać to polecam Jah Love Tattoo na Wilczej ( w samym centrum). Nie pożałujesz :)

mizar
Milczek
Milczek

Post autor: mizar » 29 stycznia 2020, 12:54

gajaa to fakt ja sama zrobiłam sobie tatuaż w takim miejscu ( i to jeszcze mega kolorowy) i wyszło ekstra :) o jah love tattoo też mam jak najbardziej pozytywne zdanie - super ludzie, ekstra tatuaże, fajne warunki i dobre ceny.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 31 stycznia 2020, 14:03

Wiem z własnego doświadczenia jak ciężko pozbyć się blizn po trądziku. Próbowałam różnych metod ale dopiero laser mi pomógł. Zdecydowałam się na zabiegi laserowego usuwania blizn w Vici Clinic w Krakowie u pana Bartosza i muszę przyznać, że zmieniły one całe moje życie :) Już nie muszę się wstydzić swojej twarzy.

ODPOWIEDZ