Jak zaplanować własny ślub?

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
yuremp
Milczek
Milczek

Re: Jak zaplanować własny ślub?

Post autor: yuremp » 30 września 2019, 21:22

Odpowiednio wcześnie warto zainteresować się strojami, również w przypadku mężczyzn - najlepiejj zainwestować w garnitur szyty na miarę np. w Hegg. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że na taki garnitur trzeba poczekać nawet 6 tygodni.

atenka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: atenka » 19 listopada 2019, 08:38

a wybraliscie juz jakie atrakcje bedziecie miec na weselu?:) ja u siebie zdecydowalam sie na pokaz barmanski wykonany prze profesjonalistow, grupe speedbar. sa w tym swietni, a Krzysztof Drabik nawet wystepowal w mam talent i dostal nagrode od publicznosci :) jestem pewna , ze goscie beda zachwyceni

pukla123
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: pukla123 » 17 lutego 2020, 13:08

Maciek21 pisze:
27 grudnia 2017, 18:40
Jak zaplanować własny ślub? Czy ktokolwiek z was posiada w tym aspekcie jakiekolwiek doświadczenie, ewentualnie podzieli się kilkoma sugestiami? 
Urządzanie wesela, wybór restauracji to nie lada wyzwanie. Gdybyś chciał poczytac troche fajnych porad w tej kwestii to podrzucam ciekawy link https://artelis.pl/artykuly/75458/Jak-urzadzic-wesele-z-klimatem Jak dla mnie to ich porady są bardzo oryginalne. Mysle ze i wam sie przydadzą

jasiula
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jasiula » 4 kwietnia 2020, 22:03

Najlepiej zacząć od sali weselnej, my tak właśnie zaczynaliśmy planowanie własnego wesele.Przyjęcie mieliśmy zorganizowane w Glamour we Wrocławiu, fajnie bo blisko Urzędu Stanu Cywilnego. Salę mieliśmy na 100 osób, dużo miejsca do tańca, polecono nam na miejscu zespół, więc nie musieliśmy już nic szukać. Jedzenie bardzo smaczne ,duże porcje, elegancko podane. Ogólnie jesteśmy z moim już mężem bardzo zadowoleni z całej imprezy.

ankade
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ankade » 19 maja 2020, 01:29

Może warto zaplanować wesele w ogrodzie? Jeśli chodzi o przygotowanie to wszelkie niezbędne sprzęty można wypożyczyć od http://gastro4rent.pl/ Wynajmiecie u nich namiot, meble, zastawę stołową, tekstylia, girlandy świetlne, fotobudkę, fontannę czekoladową a nawet meble do sesji. Mają wszystko do zorganizowania wesela, do tego są profesjonalni terminowi i mają rozsądne ceny.

aaana
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: aaana » 23 maja 2020, 21:10

Przy aktualnych obostrzeniach chyba lepiej zorganizować wesele w mniejszym gronie i prywatnie

ODPOWIEDZ