Jaką część Warszawy polecacie?

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
SzczepanB
Raczkujący
Raczkujący

Jaką część Warszawy polecacie?

Post autor: SzczepanB » 18 grudnia 2018, 14:02

Polecacie mieszkanie na Wilanowie, warto się interesować ta czescia warszawy? Szukam mieszkania do kupienia pod wynajme i zleży mi na atrakcyjnej okolicy?

Deysiasty
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Re: Jaką część Warszawy polecacie?

Post autor: Deysiasty » 19 grudnia 2018, 22:02

Tylko i wyłącznie tam gdzie mieszkał Karol Krawczyk. To była legenda ekranów

Awatar użytkownika
weronik
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: weronik » 20 grudnia 2018, 11:25

W https://www.domd.pl są naprawdę ciekawe propozycje mieszkań. Warto się z tą ofertą zapoznać.
Ale ja biegnę dalej. Nie chcę umierać. Chcę żyć.

electron
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: electron » 24 grudnia 2018, 11:14

Trudno coś polecać, mi pasuje Mokotów ale nie każdemu się tu spodoba, ceny za m2 są tu dość wysokie i to głośna, bardzo zatłoczona dzielnica chociaż ładna i historyczna z drugiej strony. Jeśli szukasz mieszkania w Warszawie po prostu zgłoś się do Lebiedź Nieruchomości, oni tak ja mi znajdą Ci idealne mieszkanie

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 19 lutego 2019, 08:46

Nadszedł czas, kiedy mieszkanie robi się za ciasne dla czwórki lokatorów i dwóch piesków. Zastanawiamy się razem z mężem czy kupować większe mieszkanie w Warszawie Przeglądając oferty znalazłam taką inwestycję LifeTown – Kłobucka 6, Warszawa.

tusia99
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tusia99 » 25 marca 2019, 23:16

Lokalizacja to każdemu inna będzie odpowiadać. Duże znaczenie ma miejsce pracy i możliwość dojazdu do niej. Sama mieszkam w Warszawie, na szczęście metro mam blisko. A przy samym mieszkaniu to bardzo ważny jest zarządca nieruchomości. Tak jak u mnie Per modum, to ja nie narzekam wręcz mogę pochwalić. Ale różnie się słyszy, nie wszędzie jest tak dobrze. Mój dba o wszystko na bieżąco, zna się po prostu na tym co robi i wie co do obowiązków zarządcy należy.

buffy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: buffy » 26 marca 2019, 12:36

Trochę w tym prawdy jest, mi też odpowiada inna lokalizacja, myślałam o Pradze Południe, tam się teraz bardzo ładne osiedle buduje, wokół jest trochę zieleni, Nowa Grochowska jest też dobrze skomunikowanym osiedlem wokół którego jest cała niezbędna infrastruktura

honoratagnat4
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: honoratagnat4 » 9 kwietnia 2019, 12:42

elabarbara pisze:
19 lutego 2019, 08:46
Nadszedł czas, kiedy mieszkanie robi się za ciasne dla czwórki lokatorów i dwóch piesków. Zastanawiamy się razem z mężem czy kupować większe mieszkanie w Warszawie Przeglądając oferty znalazłam taką inwestycję LifeTown – Kłobucka 6, Warszawa.
Wygląda ciekawie. Tym bardziej, że znam tego dewelopera, bo sami kupowaliśmy od nich mieszkanie. Nexity miało kilka etapów Skylife i właśnie tam udało mi się dokonać zakupu. Także, śmiało mogę polecić.

Awatar użytkownika
ziutkaPL
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ziutkaPL » 23 kwietnia 2019, 16:20

Najlepiej będzie jak poszukasz czegoś sam. Tutaj chyba nie można decydować za Ciebie.
Wolności nie można nikomu dać. Wolność każdy zdobywa sam, a ludzie są o tyle wolni, o ile zdecydują się po nią sięgnąć.

Awatar użytkownika
MetalJohnsonn
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MetalJohnsonn » 13 maja 2019, 23:37

Jak najbardziej jest to przydatna rzecz. Fajnie z Twojej strony, że się tym podzieliłeś.
Nadal jest o wiele więcej złych chwil niż dobrych chwil i o wiele więcej złych uczuć niż dobrych uczuć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ogłoszenia...”