Wasz wolny czas

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
mgryk
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Re: Wasz wolny czas

Post autor: mgryk » 23 stycznia 2018, 23:24

buraki pisze:
25 lutego 2017, 10:40
Wasz wolny czas? ja spędzam go z rodziną a jak mam ochotę pobyć samemu to Rock klasyczny idzie w ruch :) czasem dobra książka ale najczęściej jednak muzyczka i mini sprzątanie
Z ciekawości - z jakich preparatów czyszczących korzystasz? Natknęłam się ostatnio na sklep internetowy zajmujący się sprzedażą preparatów czyszczących niemieckiej firmy Leifheit. Czy miałaś z nimi do czynienia i mogłabyś wypowiedzieć się na jej temat?

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 15 sierpnia 2018, 21:19

Ja najbardziej lubię siąść w ciszy i oglądnąć jakiś serial. Bardzo wciągnął mnie Lombard. Życie pod zastaw produkcji Pulsu więc z niecierpliwości czekam na 3 serię, która startuje 27.08;)

manda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: manda » 29 sierpnia 2018, 13:23

Ja lubię spędzać czas aktywnie, lubię zwiedzać, spacerować. Za jakiś czas wybieramy się całą rodziną do Wrocławskiego Zoo. Mieliście już okazję je odwiedzić? Ja właśnie dowiedziałam się, że jest to najstarsze zoo w Polsce.

Awatar użytkownika
nik
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: nik » 29 sierpnia 2018, 19:50

Wolny czas spędzam na ćwiczeniach. Aktywne spędzanie czasu jest dla mnie bardzo ważne.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 10 września 2018, 08:55

Ja lubię śledzić różne gry i sporty. Ostatnio bardzo zainteresowały mnie dart. Nigdy nie wiedziałam, że dart jest sportem i że najróżniejsze wyniki można znaleźć w sieci. Warto się z nimi bliżej zapoznać.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 19 września 2018, 06:42

Od jakiegos czasu moje zainteresowania poszły w strone muzyki i chciałabym się nauczyc grać na jakimś instrumencie. Postanowiłam wykupić sobie lekcje i spróbować swoich sił na perkusji.

jorot
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jorot » 27 listopada 2018, 15:23

Ja bardzo lubię grać w różnego rodzaju gry internetowe, ostatnio bardzo mi się spodobały takie gry jakie są w kasynach, mam na myśli automaty i tym podobne. Najlepsze są zdecydowanie darmowe gry siódemki hazardowe na prawdziwe pieniądze sloty. Powiem wam, że taka partyjka wieczorem naprawdę mnie odpręża i daje sporo relaksu :) tak więc polecam wszystkim

bozor
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bozor » 27 listopada 2018, 19:23

Staram się dużo wolnego czasu spędzać na świeżym powietrzu, jednak zdrowy tryb życia jest bardzo ważny uwzględniając przyszłe nasze zdrowie i samopoczucie. Ostatnio sporo też grywam w gry komputerowe, znalazłem w internecie właśnie ostatnio darmowe automaty do gry na pieniądze hotspot do pobrania, polecam wam się z tym zapoznać

izka.olczuk2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izka.olczuk2 » 3 grudnia 2018, 06:34

Ja w wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, lub zamawiam rzeczy z neta. Ostatnio najwięcej dla malucha. Zawsze czegoś zbraknie :D

agazuzi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: agazuzi » 20 stycznia 2019, 20:55

Ja w wolnym czasie staram się robić to, na co brakuje mi zazwyczaj czasu. Dlatego robię 3 w 1: biorę książkę, zamawiam kawę w knajpie i relaksuję się, Ostatnio taką godzinkę dla siebie urwałam w fajnej restauracji na Mokotowie-Akademia. Nie wiem, czy o niej słyszeliście, ale mnie naprawdę oczarowały wnętrza i sympatyczna obsługa. A ich sernik jest wart grzechu, albo dwóch:P

MartaMM
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MartaMM » 11 lutego 2019, 13:45

Jak już mam trochę wolnego to lubię oglądnąć jeden z ulubionych seriali- to mój sposób chociaż na chwilę relaksu w ciągu dnia;) A, że od dziś akurat na Pulsie o 15 będzie leciała Zaklinaczka duchów to z ogromną chęcią właśnie wtedy zrobię sobie wolne;D

Besia12
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Besia12 » 12 lutego 2019, 16:21

Ja zaczęłam oglądać znów zaklinaczka duchów wczoraj była premiera a już dziś po dwóch odcinkach jestem :) na pulsie maja fajne seriale .

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olkka » 26 lutego 2019, 15:25

Co do Pulsu, to ja bardzo lubię ich serial Lombard. Życie pod zastaw, a że teraz od poniedziałku do piątku puszczają nowy sezon więc korzystam i oglądam;)

kalinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalinka » 26 lutego 2019, 23:53

ja też lubię oglądać ten Lombard,podoba mi się, że mimo że w każdym odcinku jest jakaś nowa historia, to wątki głównych bohaterów wciąż się rozwijają, tym bardziej mnie ciekawi, co się u nich wydarzy w tym sezonie :)

Awatar użytkownika
Bethlove
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Bethlove » 4 marca 2019, 23:35

Ja zdecydowanie poświęcam wolny czas swojemu blogowi. Z pewnością jest co robić przy tym.

ODPOWIEDZ