wesele

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
WrednaBaba
Raczkujący
Raczkujący

Re: wesele

Post autor: WrednaBaba » 24 września 2018, 12:54

Nas zainteresowały sale weselne pod Warszawą w hotel Lamberton. Można zorganizować tu kameralne wesele jak i huczne na 180 osób. Kuchnia seruje wyśmienite dania. Polecane jest menu klasyczne i kuchni staropolskiej. My chyba zdecydujemy się na drugą opcję w raz stołem wiejskim. Panuje cisza i spokój. A do centrum Warszawy tylko 19m autostradą A2, czyli dojazd szybki i prosty.

tusia99
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tusia99 » 13 października 2018, 10:41

Jeśli jest ładne i odpowiednie miejsce, a do tego dobra organizacja, to gwarantuje to udane wesele na 100%. My byliśmy bardzo zadowoleni z Ośrodka Wiktorowo (40 km od Bydgoszczy), gdzie świętowaliśmy z gośćmi ten wyjątkowy dzień. Miejsce rewelacja, z mnóstwem zieleni dookoła. Do tego sala, z żywym drzewem w środku, nigdzie drugiej takiej nie widziałam. Dania i przekąski przepyszne, ładnie wszystko podane. Ważne dla nas były też pokoje dla gości, wszystko na miejscu. Super miejsce i super ludzie tam są.

akipa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: akipa » 2 listopada 2018, 09:02

szukajcie już na wesele odpowiednich rzeczy jak girlandy na stół, serpentyny, balony, to niby takie drobiazgi, a zobaczycie jak pięknie uzupełniają salę :)

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 4 listopada 2018, 15:21

Najważniejsze jest moim zdaniem to, aby wybrać odpowiednie miejsce na organizację wesela.

Wero22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wero22 » 18 listopada 2018, 21:02

Żeby wesele było udane i niezapomniane wcale nie trzeba wydawać nie wiadomo jak dużo pieniędzy. Największy koszt to sala weselna, ale praktycznie to się zwraca z kopert ślubnych. Aby organizacja wesela poszła sprawnie to właśnie od sali trzeba zacząć rezerwację. Dobre sale mają bardzo wcześnie zajmowane terminy i jeśli chcemy mieć wesele na takiej to trzeba się za to szybko zabrać.

Awatar użytkownika
Leszek4100
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Leszek4100 » 30 listopada 2018, 17:22

Ja właśnie szukam dobrych sukienek weselnych.
Czuję, że się rozpuszczam i znikam, bo jeśli na świecie nie ma nikogo kto cię kocha,czy w ogóle istniejesz?

karlinka90
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: karlinka90 » 3 stycznia 2019, 12:40

To ja zaś byłam na świetnym weselu w Hotelu Niagara. Wszystko było niemal idealne i na właściwym miejscu. Hotel jest położony w pięknym miejscu. Wygodne łózka dla gości, pokoje świetnie wyposażone. Co do wesela, to ładnie postrojona sala i świetna oferta cenowa, bardzo korzystna dla państwa młodych. Nie zdzierają "przysłowiowej skóry" z młodych. No i przepyszne jedzenie. Bardzo konkretnie.

asanka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: asanka » 13 stycznia 2019, 18:53

Oj ja miałam duży wybór z szukaniem sali na wesele. Tym bardziej, że rodzina jest z różnych końców Polski więc tak naprawdę szukaliśmy wszędzie! Ta strona saleweselne.com bardzo nam pomogła. To taki serwis weselny, w którym łatwo się szuka domów weselnych, pałaców, hoteli czy restauracji.

kamila77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kamila77 » 13 stycznia 2019, 21:03

Bardzo fajnym miejscem na wesele jest rancho Colorado w Trzcielu. Lokalizacja jest bardzo ładna, wkoło lasy, jeziora. Sala jest piękna, swojski klimat, jest duża baza noclegowa, możliwość poprawin oraz zaślubin w ogrodzie. super opcja, bo zawsze coś innego.

bizneswomen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bizneswomen » 6 lutego 2019, 21:42

Myślę że zawsze wybór sali weselnej stanowi największy kłopot bo wybór niby duży ale tych idealnych miejsc nie jest dużo, bardzo ładnie jest w sali u jakuba w Kosów Lacki (mazowieckie) i ceny bardzo przystępne więc jeśli jeszcze nie masz wybranego miejsca na wesele to tam zajrzyj. Miejsce na pewno Ci się spodoba

paulinkagrzelczyk
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: paulinkagrzelczyk » 21 lutego 2019, 19:39

Byłam ostatnio na weselu i bardzo podobał mi się lokal jak i jedzenie czy bardzo sympatyczna obsługa. bawiłam się na weselu w lokalu Artemida, wszystko świetnie zorganizowane, super muzyka, wszystko na plus.

amin
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: amin » 28 lutego 2019, 17:25

Mnie zachwyciła hotelarnia w Puszczykowie k/Poznania. Kompleks weselno - konferencyjno - hotelowy z basenem i SPA. Każde wesele tam zawsze należy do bardzo udanych.

atenka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: atenka » 22 marca 2019, 20:56

a mnie mega zauroczyła sala weselna Sarah niedaleko Wrocławia, w Kuklicach, swietne miejsce na zrobienie imprezy weselnej,no i pod kątem organizacji- ze wszystkim mozna sie dogadac wszystko jest do zrobienia :D mozliwosc noclegów dla gosci, dla nowozenców piekny apartament gratis, wysmienite jedzenie

Awatar użytkownika
phazi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: phazi » 24 marca 2019, 19:14

Nie jest to obszar tematyczny w którym znajduję swoje zainteresowanie. Nie wiem co Ci tutaj doradzić.
Człowiek, który kradnie ci dzieciństwo, nie jest twoim ojcem. Jest diabłem.

kamczatka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kamczatka » 6 kwietnia 2019, 19:32

Teraz wesela są coraz lepiej zorganizowane, ostatnio tak byliśmy w sali Krzewi Róg w Chmielnie i wszystko było na tip top- obsługa uwijała się jak mogła, wszystko na bieżąco donosili, pilnowali żeby niczego nikomu nie brakowało. Tu kawka, tu napoje, jedzenie. No bomba.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ogłoszenia...”