Dieta cud

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Nadia
Raczkujący
Raczkujący

Re: Dieta cud

Post autor: Nadia » 10 sierpnia 2018, 12:38

Nie istnieje coś takiego jak dieta cud. Jeśli jesteś gruby to albo jesteś zdrowy i zjadasz więcej kalorii niż twój organizm ma zapotrzebowanie, albo jesteś chory i potrzebujesz diety ułożonej specjalnie dla siebie, żeby organizm nie dostawał fioła. W obu przypadkach, żeby schudnąć trzeba włożyć trochę wysiłku.

kinga5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kinga5 » 14 sierpnia 2018, 12:14

Niestety nie istnieje coś takiego jak dieta cud. Ale spokojnie da się bez niej schudnąć. Wystarczy wybierać produkty sprawdzonych producentów o naturalnym składzie i tego się trzymać. Można z nich stworzyć w bardzo prosty sposób pyszne i pełnowartościowe posiłki. Np. na śniadanie idealna będzie owsianka. Szybko się ją przygotowuje i jest bogata w wartościowe składniki.

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olkka » 21 sierpnia 2018, 13:52

Dla mnie dieta cud to ta z Wygodnejdiety. Z nimi jem smacznie, zdrowo do syta i przy tym chudnę.

Besia12
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Besia12 » 21 sierpnia 2018, 15:52

To dieta pudełkowa . U mnie sprawdziła się wygodnadieta . Nie musiałam liczyć kalorii i się najadalalam . Schudłam do swojego celu a teraz nad dieta standardowa się zostanawiam .

annastaros
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: annastaros » 24 sierpnia 2018, 15:04

Dieta cud, hmm. Chyba nie ma czegoś takiego. Albo kontrolujesz cały czas co jesz albo masz to gdzieś. Nie moge zrozumieć jak ludzie jedzą i jedzą, aż bolą ich brzuchy, a potem szukają pomocy po forach jak zgubić zbędne kilogramy :D Regularność jest kluczem do sukcesu i zarówno w diecie, jak i w sporcie!
Jeśli tylko chcesz dowiedzieć się więcej na temat wózków widłowych wejdź na stronę: http://e-import.pl/informacje/wozki-widlowe-elektryczne-dlaczego-warto-w-nie-inwestowac/

Ircia77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ircia77 » 19 stycznia 2019, 12:40

Chyba nie ma jednej magicznej diety, która byłaby idealna dla każdego i przynosiła rewelacyjne efekty. Przecież każdy z nas inny prowadzi tryb życia, ma lub nie ma też różne choroby. No i każdego z nas organizm też ma inne potrzeby. Biorąc więc wszystkie te aspekty pod uwagę trzeba być ostrożny z doborem diety dla siebie. Najlepiej moim zdaniem postawić na nutrigenetykę Medistore. Dzięki odpowiednim badaniom DNA będziecie mogli sprecyzować dla siebie najlepsza dietę.

MiniMax
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MiniMax » 22 stycznia 2019, 14:28

Ja bym nie szalała z dietami na własną rękę, bo można sobie nie raz bardziej zaszkodzić, niż pomóc i dojść do wymarzonych rezultatów. Osobiście oddałam się w ręce specjalistów i gorąco polecam catering dietetyczny Diet4U. Naprawdę super sprawa, nie dość, że smacznie, to zdrowo. A dieta oczywiście dopasowana do naszych preferencji :)

Monisia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Monisia » 23 stycznia 2019, 15:59

Dla mnie dieta cud nie istnieje, za to istnieje catering dietetyczny, który pomaga zgubić zbędne kilogramy. Ja postawiłam właśnie na Diet4u, dodatkowo ruch na siłowni, widać efekty. Kiedyś jak próbowałam tych wszystkich super diet z internetu i nabawiłam się tylko anemii, powiedziałam, że nigdy więcej!

marecka811
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: marecka811 » 28 stycznia 2019, 19:02

Istnieje i jest bardzo prosta :) Odstaw słodycze i jedz regularnie :) Trzymaj kalorykę, staraj się nie przekraczać dziennego zapotrzebowania. Z doświadczenia wiem, że jest to bardzo trudne, ale z pomocą nadchodzi catering dietetyczny taki jak np. ten
https://nutridieta.pl/ :)
Obrazek

ODPOWIEDZ