Dieta cud

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Nadia
Raczkujący
Raczkujący

Re: Dieta cud

Post autor: Nadia » 10 sierpnia 2018, 12:38

Nie istnieje coś takiego jak dieta cud. Jeśli jesteś gruby to albo jesteś zdrowy i zjadasz więcej kalorii niż twój organizm ma zapotrzebowanie, albo jesteś chory i potrzebujesz diety ułożonej specjalnie dla siebie, żeby organizm nie dostawał fioła. W obu przypadkach, żeby schudnąć trzeba włożyć trochę wysiłku.

kinga5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kinga5 » 14 sierpnia 2018, 12:14

Niestety nie istnieje coś takiego jak dieta cud. Ale spokojnie da się bez niej schudnąć. Wystarczy wybierać produkty sprawdzonych producentów o naturalnym składzie i tego się trzymać. Można z nich stworzyć w bardzo prosty sposób pyszne i pełnowartościowe posiłki. Np. na śniadanie idealna będzie owsianka tego typu http://melvit.pl/p_secret-fitness-owsianka-350-g_1. Szybko się ją przygotowuje i jest bogata w wartościowe składniki.

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olkka » 21 sierpnia 2018, 13:52

Dla mnie dieta cud to ta z Wygodnejdiety. Z nimi jem smacznie, zdrowo do syta i przy tym chudnę.

Besia12
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Besia12 » 21 sierpnia 2018, 15:52

To dieta pudełkowa . U mnie sprawdziła się wygodnadieta . Nie musiałam liczyć kalorii i się najadalalam . Schudłam do swojego celu a teraz nad dieta standardowa się zostanawiam .

ODPOWIEDZ