Możliwość zaprojektowania mieszkania

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Ostromir
Raczkujący
Raczkujący

Możliwość zaprojektowania mieszkania

Post autor: Ostromir » 18 kwietnia 2018, 19:37

Cześć :) Chciałabym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość zaprojektowania mieszkania jeżeli dokonuję zakupu od dewelopera? Od niedawna interesuje się kupnem mieszkania i dowiedziałam się, że czasami można uzyskać takie pozwolenie. Na pewno jest to bardzo dobre rozwiązanie jak się chce kupić nowoczesne mieszkanie, a jak wiadomo trochę pieniędzy wówczas trzeba wyłożyć. Czy ktoś z Was korzystał z takiej możliwości?
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2018, 21:24 przez Ostromir, łącznie zmieniany 1 raz.

alin4b
Raczkujący
Raczkujący

Re: Mieszkanie

Post autor: alin4b » 26 kwietnia 2018, 16:25

Moim zdaniem żaden deweloper się na to nie zgodzi. Przecież takie bloki muszą trzymać pion itp...

electron
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: electron » 16 maja 2018, 13:39

Jeśli mieszkanie w Warszawie to tylko Siewierska 18, czyli apartament w rewelacyjnej okolicy, bo obok są 3 duże parki a to stara Ochota czyli świetnie skomunikowana dzielnica z centrum i innymi punktami w stolicy

ZuzannaKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ZuzannaKa » 22 maja 2018, 12:48

Generalnie, jeśli chodzi jeszcze o samo mieszkanie, to zdecydowanie popieram Twoją decyzję zakupu z rynku pierwotnego, sama tak planuję zrobić. Jest to dużo wygodniejsze i też bezpieczniejsze, bo od samego początku wiemy, co będziemy mieć do zrobienia i ile nas to wyniesie. Ja akurat jestem mega zainteresowana mieszkaniami w Łodzi. Jest to naprawdę świetna lokalizacja, ponieważ nie chcę już mieszkać w ścisłym centrum, a jednak zależy mi na tym, aby był do niego dobry dojazd.

ODPOWIEDZ