szafę mała 1 skrzydło

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
KawaWaniliowa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec
Kontakt:

szafę mała 1 skrzydło

Post autor: KawaWaniliowa » 12 listopada 2012, 13:29

Sprzedam szafę, która jest elementem mebli systemowych.
Szafa jest w bardzo dobrym stanie, wewnątrz widoczne jedynie niewielkie ślady użytkowania.
Mebel idealnie nadaje się do przedpokoju, sypialni,pokoju dziecka, jak również do salonu. Jej niewielkie wymiary spowodują, że zmieści się niemal wszędzie.
Dodatkowym atutem szafy jest nowoczesny wysuwany wieszak.

Wymiary szafy
Wysokość 185 cm
Szerokość 54 cm
Głębokość 36 cm

beno
Raczkujący
Raczkujący

Re: szafę mała 1 skrzydło

Post autor: beno » 27 kwietnia 2015, 17:55

Czy ta szafa potrafi latać?

adik356
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adik356 » 18 sierpnia 2016, 13:08

Taka małą szafa to chyba tylko do jakiejś maleńkiej kawalerki. Bardziej w moim guście są szafy takie jak ta szafa Malibu . Pojemna i funkcjonalna, a do tego bardzo estetyczna. Ma przesuwane drzwi, a to spora wygoda jeśli drzwi nie trzeba otwierać "na pokój".

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 18 października 2016, 12:16

Ja nie jestem zwolenniczką kupowania używanych mebli. Jakoś nie przekonuje mnie taki sposób zakupu. Nie widzę potrzeby zakupu mebli używanych skoro w wielu sklepach jak np. Promark Meble można kupić bardzo atrakcyjne meble, w jeszcze lepszych cenach. No i takie nowe meble to zawsze na gwarancji. Myślę więc, że lepiej porównać ceny za takie używane meble i za nowe - z dobrego sklepu, i rozsądnie podjąć decyzję.

iza32
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iza32 » 29 sierpnia 2017, 13:38

Ciekawe szafy także w Rubin Meble można kupić. Nawet nietypowe rozwiązania. Na rynku jest obecnie mnóstwo sklepów meblowych, także oferta jest bardzo szeroka i spokojnie można wybrać szafę dopasowaną do naszych potrzeb.

ODPOWIEDZ