Wymiana walut w Nowym Sączu

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
adamtokarski
Raczkujący
Raczkujący

Wymiana walut w Nowym Sączu

Post autor: adamtokarski » 3 listopada 2016, 11:54

Jeśli jesteś z Nowego Sącza i szukasz wymiany i kursów walut w dobrej cenie to mogę polecić kantor stacjonarny kantorcentus.pl. Ostatnio wymieniałem w nim euro, funty i dolary i dostałem indywidualną wycenę - polecam!

Raptyszka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Wymiana walut w Nowym Sączu

Post autor: Raptyszka » 13 listopada 2016, 22:36

A ja jednak proponuję kantor online. Taka forma wymiany walut to obecnie już standard i wg mnie ludzie powinni przekonywać się do takich rozwiązań.

kolia
Milczek
Milczek

Post autor: kolia » 21 listopada 2016, 10:48

Można także zapoznać się z ofertą tego kantoru internetowego - ekantor.pl. Moim zdaniem oferta godna polecenia, można liczyć tutaj na korzystniejsze kursy niż oferują banki, a także na szybkie i terminowe transakcje. Sprawdźcie, myślę, że i wam ten kantor internetowy się spodoba.

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: drogadozen » 23 listopada 2016, 18:15

Kantory stacjonarne odchodzą już do lamusa. Teraz większość korzysta z tych online, ja zresztą jak mam wybór to też wolę załatwić sprawę bez wychodzenia z domu.

kosmo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: kosmo » 24 marca 2017, 13:36

A po szukać kantoru stacjonarnego, skoro można wymienić walutę drogą online? To bardzo wygodna, szybka i dostępna całą dobę forma transakcji. Co sądzicie?

ODPOWIEDZ