Meble do mieszkania

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Re: Meble do mieszkania

Post autor: izabela44 » 9 maja 2018, 20:46

Ja lubię meble funkcjonalne we wnętrzach. Tego typu meblościanki, rozkładane stoliki, sofy z funkcją spania. Właśnie takie meble wybieram najczęściej. To najlepsza opcja, zwłaszcza do mniejszych mieszkań.

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 16 maja 2018, 22:48

Zobacz sobie italpouf - pufy. Jak dla mnie są świetne. Właśnie urządzam nasz dom i zastanawiam się nad zamówieniem takich puf do salonu i pokoju córek. Lubie takie designerskie dodatki, mają w sobie to coś i dodają charakteru wnętrzom.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 29 maja 2018, 12:55

My jak kupowaliśmy mieszkanie, to nie mieliśmy urządzonej tylko sypialni, więc to właśnie na niej się skupiliśmy. Zawsze miałam wizję dużego, szarego łóżka, i właśnie takie udało mi się znaleźć :) Pokazałam je mężowi i oboje uznaliśmy, że najlepiej po prostu od razu je zamówić. Do zamówienia dorzuciliśmy także dwa stoliki, które idealnie pasowały do łóżka. Zamówienie poszło szybko i sprawnie, i już dwa dni później była u nas dostawa :) Dla mnie takie zakupy są najlepsze! Wygodne i szybkie :)

Adaceg
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Adaceg » 9 sierpnia 2018, 23:31

Jeśli chodzi o szafy na wymiar to mam bardzo dobre doświadczenia związane z szafynawymiar.waw.pl. Firma z dużym doświadczeniem w projektowaniu i montażu mebli, dzięki czemu są w stanie bardzo dobrze doradzić i kompleksowo zająć się całą usługą.

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 10 sierpnia 2018, 11:56

Ja ostatnio postanowiłem zmienić meble w swoim mieszkaniu i postawiłem na styl amerykański. Zawsze podobały mi się takie domy.

jania93
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jania93 » 17 sierpnia 2018, 23:00

A mi się mega podobają meble od loftdecora.pl i już wiem, że jak zmienię mieszkanie, to wszystkie meble zamówię właśnie u nich :) Póki co mam z tego sklepu stolik w sypialni i bardzo go lubię!

ODPOWIEDZ