Sprzedaż auta

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Berenika88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Sprzedaż auta

Post autor: Berenika88 » 17 stycznia 2016, 20:12

Czy ktoś z Was ma może doświadczenie ze sprzedażą samochodu? Sama chciałabym jak najszybciej sprzedać auto, które absolutnie już nie nadaje się do jazdy, jednak nie bardzo mam doświadczenie w tej kwestii. Czy możecie mi podpowiedzieć, jakie formalności temu towarzyszą, a także co najważniejsze, ile w taki sposób można zarobić i czy w ogóle się to opłaca. Będę bardzo zobowiązana za wszelkie podpowiedzi.

ewelana
Raczkujący
Raczkujący

Re: Sprzedaż auta

Post autor: ewelana » 26 stycznia 2016, 00:03

Nie da się ukryć, że skup aut jest bardzo dobrą opcją. Dla wielu bowiem ważne jest to, że od razu dostaje się gotówkę do ręki. Można ją przeznaczyć na dowolny cel, ale można też kupić kolejny samochód. Trzeba tylko wybrać dobry skup. Nie każdy bowiem odkupuje wszystkie marki i modele. Ceny też są różne.

iwonaa92
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: iwonaa92 » 20 lutego 2016, 11:50

Ja swojego kilkuletniego Opla sprzedałam w salonie w Warszawie. W takich skupach można zazwyczaj dostać pieniądze od ręki i bez zbędnych formalności - to zresztą najszybsze rozwiązanie.

kijekodkaszanki
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: kijekodkaszanki » 10 stycznia 2017, 12:16

Jak dla mnie najlepszą opcją jest skup samochodów. Nie trzeba bawić się w ogłoszenia i szukanie kupca, szczególnie jak mamy starszy samochód. Wszystko załatwia się od ręki. Można naprawdę zaoszczędzić sobie i czasu i nerwów. Lubię takie szybkie rozwiązania.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 12 stycznia 2017, 08:57

Sprzedaż samochodu nie jest skomplikowaną procedurą. Gorzej, gdy chcemy kupić samochód i nie kupujemy go z pewnych rąk. Często okazuje się po jakimś czasie, że auto ma wady, o których wcześniej nie wiedzieliśmy. Na szczęście są firmy, które specjalizują się w rozwiązywaniu takich spraw, na przykład Autoprawo. Warto zapamiętać.

PartycjaW
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: PartycjaW » 22 marca 2017, 11:04

Rozglądam się obecnie za jakimś małym samochodem, tak, żeby ubezpieczenia nie były za duże.

aniaola37
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: aniaola37 » 24 marca 2017, 17:07

Wydaje mi się, że wystarczy umowa kupna-sprzedaży samochodu, do tego potrzebujesz dowodów osobistych i wszystkich dokumentów auta. Gorzej jest znaleźć klienta, który da odpowiadającą Ci kwotę za samochód. Proponuje Ci poszukać po jakiś forach klientów.

Ela78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Ela78 » 25 sierpnia 2017, 12:16

Zanim sprzedasz autko warto porównać ceny jakie oferują tobie. Ja sprzedałam. Wycenili mi samochód na ile jest warty, cena mnie zadowalała więc finalizacja przebiegła bardzo szybko. Nawet dojeżdzają do klienta odebrać samochód a pieniądze dostaje się do ręki.

Ola3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ola3 » 28 maja 2018, 12:00

Skup aut albo auto złom :)

yuremp
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: yuremp » 21 czerwca 2018, 18:13

W trakcie sprzedaży auta polecam korzystać z dobrych wzorów umów, na spinker.pl są bardzo wysokiej jakości wzory ;) Dzięki temu unikniesz problemów, gdyby potem kupujący chciał Cię jakoś wyrolować ;)

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 17 września 2018, 12:58

Ja przy sprzedaży swojego auta zdecydowałem się skorzystać z firmy jaką jest skup samochodów w Warszawie. Było ono powypadkowe dlatego nie znalazłam chętnego na zakup, lecz mimo to nie żałowałem swojej decyzji. Wyceniono je wyżej niż się spodziewałem, a pieniądze dostałem od razu do ręki. Zajrzyjcie sobie zresztą na stronę http://autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl/ , a dowiecie się dużo więcej o ich działaniu ;)

ODPOWIEDZ