Pomysł na prezent na każdą okazję

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
visiton
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga
Kontakt:

Pomysł na prezent na każdą okazję

Post autor: visiton » 11 czerwca 2018, 13:00

Hej dziewczyny, gdzie kupujecie biżuterię? Jestem ciekawa waszej opinii - mam własny sklepik, taki trochę side-project bo kocham świecidełka i pomyślałam, że fajnie by było mieć z tym wspólnego coś więcej niż tylko ich noszenie :)
Jeśli szukacie srebrne naszyjniki w dobrej cenie i na każdą okazję, wpadajcie - napewno przygotuję jakiś rabacik :-)

Swoją droga, w sklepie jest dużo pozycji od trzech producentów. Ostatnio znajoma zasugerowała, ze jest przez to aż za duży wybor i czasem ma problemy na wybranie czegoś. Czy uważacie podobnie? Że za duży wybór powoduje problem z zakupami?
Visiton.pl - z pasją do podróży. Dzielimy się ze światem pomysłami na urlop w Polsce

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Re: Pomysł na prezent na każdą okazję

Post autor: Filozofia » 13 czerwca 2018, 17:37

Na każdą okazję dla osób dorosłych nadaje sie alkohol. Oczywiście nie kupowałabym niczego z marketu, bo to trąci tzw. "siarą". Na prezent trzeba wybrać cos nietypowego, alkohol, którego obdarowany jeszcze nie widział, np. szkocka whisky Antiquary, która udało mi sie namierzyć na stronie https://winezja.pl/ Wśród moich znajomych panuje taki zwyczaj, że alkohole wielu z nich kolekcjonuje, jest to więc fajna sprawa zarówno dla obdarowanego, jak i sprawiającego tę niemałą radośc.

ODPOWIEDZ