Meble do domu

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
Toska
Raczkujący
Raczkujący

Re: Meble do domu

Post autor: Toska » 22 marca 2018, 23:29

Ja dzisiaj zastanawiam się nad zamówieniem dwóch do pokoi dzieciaków. Z tego co wiem są wygodne i wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Od dawna czaję się na jakieś pufy czy fotele żeby młodzi mieli na czym posiedzieć ze znajomymi. A wy co sądzicie o takich pufach? Macie podobne w domach?

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 24 marca 2018, 12:56

Ja jakiś czas temu kupiłam używane meble do domu. Bardzo mi się spodobały i stwierdziłam, ze trochę je odnowię i będą piękne. Znalazłam funkcjonalne uchwyty meblowe TCO więc będą jak znalazł do mebli. Myślę, ze nie zawsze trzeba kupować nowe i drogie meble. Stare też mają swój urok a odnowienie ich nie kosztuje wiele.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 29 marca 2018, 18:40

A co sądzicie na temat meblościanek ? Kiedyś były modne, potem jakby się o nich zapomniało a teraz znów wracają do łask. Rozgladam się właśnie za takim meblem i sporo ciekawych produktów znalazłam w sklepie Furnival. Szczególnie spodobała mi się ta w kolorze głebokiej czerni. Idealnie pasowałaby do obecnego wystroju mojego salonu. Co sądzicie ? Niska cena bardzo kusi :)

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 30 marca 2018, 09:57

Ja zawsze kupuję meble przez internet. Wybór jest o wiele większy niż w sklepach stacjonarnych a ceny tak nie straszą :D
Obecnie remontujemy salon. Kupiłam nowy narożnik i komodę. Teraz myślę o szafce pod telewizor, naprawdę duży wybór designerskich mebli.
Szafki skradły moje serducho i nie bardzo wiem na jaką się zdecydować.

slither
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: slither » 18 kwietnia 2018, 18:42

Toska pisze:
22 marca 2018, 23:29
Ja dzisiaj zastanawiam się nad zamówieniem dwóch do pokoi dzieciaków. Z tego co wiem są wygodne i wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Od dawna czaję się na jakieś pufy czy fotele żeby młodzi mieli na czym posiedzieć ze znajomymi. A wy co sądzicie o takich pufach? Macie podobne w domach?
Pufy to świetny pomysł jeśli chodzi o pokój dziecięcy. Najlepsze są pufy shaggy, przyjemnie się na nich odpoczywa a córce zdarza się na niej nawet zasypiać. Minusem tych włochatych puf jest to, że jednak trzeba uważać by jej nie ubrudzić. My ostatnio wymieniliśmy kilka mebli w salonie, jestem bardzo zadowolona z nowego narożnika. Pomieści do filmu nawet największą rodzinę :P

gofrzyca
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gofrzyca » 23 kwietnia 2018, 21:53

Ostatnio wraz z mężem chodziliśmy po wszystkich okolicznych sklepach meblowych do jakich tylko mogliśmy się dostać. Szukaliśmy łóżka, mebli do salonu i nowoczesnej szafy. Nic nie mogliśmy znaleźć dla siebie. W sklepach stacjonarnych jest teraz strasznie mały wybór, a wszystkie meble są w określonym stylu. Zdecydowałam się poszukać w internecie i w końcu natrafiłam. Dobraliśmy kolor mebli jaki nam pasował i wszystkie inne dodatki. Muszę się przyznać że odrobinkę bałam się zamówić meble przez internet ale nic złego się nie wydarzyło. Z jakich stron Wy kupujecie meble?

Grejsi
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Grejsi » 24 kwietnia 2018, 20:10

Najlepsze meble do domu znajdziecie tutaj - gama-sklep.com.pl

Roarrra
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Roarrra » 4 maja 2018, 12:33

Jeżeli urządzacie swoje kuchnie to na pewno przydadzą się wam odpowiednie przybory i sprzęty kuchenne. Najczęściej stawiamy na drewniane przybory raczej.

darkos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: darkos » 9 maja 2018, 11:39

Dawniej robiłem zakupy stacjonarnie jeśli chodzi o meble, ale teraz gdy znalazłem ofertę sklepu makrodom.pl i zrobilem pierwsze zakupy smialo moge stwierdzic, ze internetowe kupowanie mebli jest znacznie szybsze i wygodniejsze bo kilka klikniec i zamowione, a meble i tak przywioza pod sam dom :)

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 16 maja 2018, 22:48

My wlaśnie urządzamy nasz dom i szukamy mebli. Chcę wszystko zamówić online bo zauważyłam, ze wybór w sklepach internetowych jest dużo większy niż w tych stacjonarnych. Dzisiaj zastanawiam się nad zamówieniem takich puf do salonu i pokoju dzieciaków.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 24 maja 2018, 00:24

A ja wszystkie meble do domu zamawiałam przez internet i nie żałuję :) Na początku trochę się bałam, ale zupełnie niepotrzebnie! Wszystko poszło super a meble przyszły naprawdę szybko. Najbardziej zadowolona jestem ze stołu i krzeseł. Są naprawdę piękne i przede wszystkim nieoczywiste, a jakość to naprawdę pierwsza klasa. Chyba całkowicie przekonam się do tych zakupów przez internet!

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 4 czerwca 2018, 10:55

Ja też tak często robię. Wiele razy przekonałam się, że opłaca się online zamawiać także meble. I nie spotkałam się z żadnymi problemami - i nie jeśli chodzi o transport, bo dostarczają nawet szafy, jak i ewentualne reklamacje.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 18 lipca 2018, 09:10

Mebel szyty na wymiar to obecnie najlepsze rozwiązanie.. Teraz Candy potrafi nam zaoferować masę ciekawych rozwiązań dotyczących elektroniki np. Sterowanie sprzętem poprzez wifi, albo pieczenie na parze w piekarniku. Dla mnie jest to innowacja i z pewnością będę chciała wprowadzić ją do swojego domu.

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 18 lipca 2018, 15:11

Czym większy wybór, tym ja mam większą głowę problemów, co wybrać ;) Niby mam juz zakreslony plan i mniej więcej wiem, co bym chciała, ale zawsze istnieje ten moment zawahania i zaczynam szukac od nowa. Aktualnie jestem przy ofercie mebli https://www.dkwadrat.pl/ i coraz częściej do niej wracam, zatem kto wie ;)

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 26 lipca 2018, 07:36

My mamy bardzo nieustawne mieszkanie przez to że mieszkamy na poddaszu i mamy skosy. Także prawie wszystkie meble prócz paru komód będziemy robić na zamówienie u stolarza. Najbardziej cieszy nas kuchnia. I oczywiście w końcu zmywarka. Nikt nie lubi w domu zmywać. Sprzęty będziemy wybierać z Candy.

ODPOWIEDZ