Meble do mieszkania

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
byznesNoWomen
Raczkujący
Raczkujący

Re: Meble do mieszkania

Post autor: byznesNoWomen » 13 listopada 2017, 15:19

Ja nareszcie znalazłem i kupiłem wymarzone przeze mnie meble drewniane :)
Kupiłem przez internet, miałem w związku z tym nieco obaw - że będą nieładne, nie takie jak się spodziewałem, że nie przyjdą itp... Na szczęście okazało się, że zrobiłem dobry wybór, firma rzetelna, uczciwa, meble wspaniałe, dokładnie takie jak chciałem.

Wiczi
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: Wiczi » 14 listopada 2017, 14:32

Do pokoju dziennego kupiłam ostatnio meble z meblowy24 i jestem bardzo zadowolona. Zakupy przebiegły szybko i bezproblemowo, a meble świetnej jakości. Nieco obawiałam się zakupu mebli przez internet, ale przełamałam się i nie żałuję. Teraz już chyba wszystko będę zamawiać przez internet.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Ajlar » 18 listopada 2017, 14:56

Jakbyscie poszukiwali mebli jakis bardziej stylowych, oryginalnych i ekskluzywnych - to polecam odwiedziny w sklepie ArtStyl Meble - widac, ze to prawdziwe drewno, a same meble - sa recznie robione i wykanczane. Takich mebli nie dostaniecie w marketach czy sklepach meblowych.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 27 listopada 2017, 11:03

Ja uwielbiam, jesli meble są nietuzinkowe i wyróżniają się swoim designem. Dlatego uważam, że warto sięgnąc po markę italmeble.pl. W och ofercie sa super propozycje krzeseł, stołów, hokerów, małych stolików, oświetlenia oraz dodatków. Mozna powiedzieć, że to wyższa jakość wzornictwa. Na pewno znajdziecie u nich coś dla siebie.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 18 grudnia 2017, 16:30

A co sadzicie o meblach tapicerowanych? Mi sie osobiscie bardzo podobaja - nie sa jakies takie przesadzone stylistycznie - sa proste, ladne i wygodne. Polski producent, firma mebleperfect.pl od lat produkuje z najwyzszej jakosci materialow takie meble tapicerowane. Mozna dobrac kolor i fakture tapicerki - praktycznie dowolnie.

Indeka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Indeka » 27 grudnia 2017, 21:43

Nie miałam z takimi meblami styczności więc nie mogę się wypowiedzieć, ale fakt wyglądają ładnie ;) ja natomiast chciałabym Wam podrzucić stronkę gdzie można zakupić stoliki kawowe edinos.pl/meble/lawy-i-stoliki/kawowe , ostatnio robiłam takie zakupy, bo koleżanki jak przychodziły to wiecznie narzekały, że nie ma przy czym usiąść :D Dlatego poniekąd zostałam zmuszona do zakupu, ale jestem zadowolona

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 28 grudnia 2017, 16:02

Stoliki kawowe to już chyba w sumie na wykończenie :D ja ostatnio wprowadzałem się do nowego domu i musiałem go wyposażyć można powiedzieć od stóp do głów, wiem, że jeden z większych problemów to był wybór szafy do przedpokoju.

Agusiek55
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Agusiek55 » 11 stycznia 2018, 15:56

Kupujecie meble do mieszkania w necie? Ja jeszcze nie kupowałam nigdy nic większego a teraz zamierzam urządzić cały praktycznie pokój dziecka. Na stronie onemarket.pl znalazłam już idealne meble do tego pokoju w całkiem przystępnych cenach. Nie ma chyba problemu później jak coś ze zwrotem? Bo tez nie wiem czy akurat nam przypasuja jak zobacze je na żywo. Zwracaliście kiedyś meble zamówione przez internet?

mgryk
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mgryk » 15 stycznia 2018, 01:06

Jeśli już o pokojach dziecięcych mowa, to jak zaoszczędzić w nich miejsce? Mam dwójkę dzieci i niewielką przestrzeń. Czy warto zrezygnować z rozkładanych foteli jednoosobowych i nabyć łóżko piętrowe? Łóżka piętrowe dziecięce znalazłam chociażby w ofercie Księgi Mebli. Czy warto zdecydować się na ich zakup?

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 24 stycznia 2018, 12:46

Ja szukam teraz lamp do pokoju mojego dziecka i zastanawiam się nad takimi produktami ze strony Meblik. Czy ktoś z was kupował w tym sklepie i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Bo z tego co widzę na stronie, to meble i dodatki wyglądają naprawdę fajnie.

karolina1918
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: karolina1918 » 31 stycznia 2018, 11:11

Ja z kolei wybierając meble przy remoncie, zwracałam szczególną uwagę na to, czy kupię meble do wszystkich pomieszczeń, łącznie z biurem, w jednym sklepie. I znalazłam sklep internetowy Meblowiec.pl, mają bardzo szeroką ofertę mebli do większości pokoi w domu! A w dodatku przywożą pod wskazany adres, nie trzeba tracić czasu w sklepach.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 9 lutego 2018, 11:37

Hejka a ja właśnie aranżuje pokój dziecięcy w moim nowym mieszkanku i tak zastanawiam się jakie łóżko kupić mojej córce. Bardzo mi się spodobały propozycje, które znalazłam w sklepie e-babystuff.

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 7 marca 2018, 14:54

Dziś jest tak dużo firm oferujących meble, że wybór jest ogromny. Każdy znajdzie coś dla siebie
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 22 marca 2018, 23:28

Oczywiście, ze każdy znajdzie coś dla siebie. najlepiej chyba szukać w sklepach online. Ja ostatnio zastanawiam się nad zamówieniem puf do pokoi dzieciaków. Zmienialiśmy ostatnio wystrój pokoi i pufy zdecydowanie by tam pasowały.

dominika78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: dominika78 » 5 kwietnia 2018, 13:10

Zna ktoś producenta Stollech? Znalazłam meble i wydają mi się się ciekawe. Są jednak one solidne? Proszę o opinie :)

ODPOWIEDZ