Jakie macie rolety w domu?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
KlaudiaW
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jakie macie rolety w domu?

Post autor: KlaudiaW » 20 listopada 2017, 15:43

Ja miałam rolety rzymskie, ale po przeczytaniu artykułu o zasłonach zdecydowałam się na zmianę rolet. Postanowiłam kupić zasłony z tafty i nie żałuję wyboru. Prezentują się naprawdę elegancko i stylowo ;)

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 15 stycznia 2018, 10:40

Mi bardzo spodobały się propozycje rolety okienne decodesign. Spory wybór wzorów i kolorów. Można dopasować do swoich potrzeb i zamówić rolety na wymiar. Mi na pewno przydadzą się w sypialni i kuchni. Te dwa pomieszczenia mam najbardziej nasłonecznione.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 10 maja 2018, 20:45

Ostatnio co raz częściej zastanawiam się nad tym by kupić takie plisy, można je rozłożyć na trzy sposoby, ładnie prezentują się na oknie i są bardzo wygodne w utrzymaniu czystości. Myślę nad tym co byłoby najlepsze, ale wybór jest tak duży, że można się pogubić.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 28 maja 2018, 16:35

ja wybrałam najzwyklejsze tekstylne rolety ścienne. Moim zdaniem nie ma co wydziwiać z roletami. Najważniejsze żeby osłaniały przed słońcem, w końcu taka ich rola, no nie? Rolety zamawiałam na wymiar od firmy decodesign. Maja bardzo duży wybór wzorów i kolorów tkanin, az trudno się zdecydować. Wybrałam materiał w ciemnym kolorze bo lepiej chroni przed słońce. Rolety te sprawdzają się super.

Iwene33
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Iwene33 » 29 maja 2018, 11:22

U nas sprawdzają się podstawowe rolety z Ikei. Nie są drogie, wyglądają ładnie i sprawdzają się w celu zaciemnienia pomieszczenia.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Ajlar » 26 lipca 2018, 21:58

Ja zamiast rolet wybrałam folię ochronną od firmy Morphofilms . Widziałyście takie folie przeciwsłoneczne? Wystarczy je przykleić na szybie. Folie mogą mieć dowolny kolor a nawet wzór.
Morphofilms daje na folie aż 10 lat gwarancji. Folia taka nie tylko chroni przed słońcem ale także przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Awatar użytkownika
Mi14
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Mi14 » 31 sierpnia 2018, 18:21

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę z doświadczeniem z Katowic, która zajmuje się roletami i oferuje również serwis rolet? Ja właśnie poszukuję czegoś naprawdę dobrego oraz sprawdzonego i niezbyt wiem na co się zdecydować... W Sieci zbierają pozytywne opinie, ale w Internecie jest tyle tego typu ofert, że nie jestem w stanie samodzielnie podjąć decyzji. Do tego mają też ponad dwadzieścia lat doświadczenia, więc sądzę, że warto tę kwestię przemyśleć. Co o tym myślicie?
- Czasem smutku nie da się opisać - powiedziała Jessica. - Czasem ból trwa bez końca.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 17 września 2018, 10:29

Bardzo dobrą ofertę ma też Roletos. Wybór jest duży - zarówno rolet, jak i żaluzji. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości można do nich przedzwonić i dopytać o ofertę. Na pewno chętnie Wam wszystko wytłumaczą.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 12 października 2018, 13:32

Jeśli chodzi o górę domu to polecam skupić się na roletach dachowych. Pełnią one bardzo ważne funkcje, przede wszystkim zabezpieczają przed nagrzewaniem się domu.

olimpiaaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: olimpiaaaa » 24 września 2019, 16:34

My mamy rolety wolnowiszące firmy Agata Rolety. Znajomi polecili nam tą firmę. Zależało nam na tym, by móc zamówić je online, ponieważ mieszkamy w małej miejscowości, a w większym mieście nieopodal nas nie ma nic ciekawego, żadnego sklepu. W Agata Rolety podobał mi się duży wybór i jakość rolet, które otrzymaliśmy. Mega plus też za łatwy montaż, sama z mężem to zrobiłam :D Koleżanka była u mnie ostatnio i oglądała nasze rolety, tak jej się spodobały, że zamówiła na stronie Agaty właśnie takie same i ten sam kolor. Nie mam jej tego za złe, odbieram to jako komplement.

ODPOWIEDZ