Wakacje - jakieś ciekawe propozycje?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
dana78
Raczkujący
Raczkujący

Re: Wakacje - jakieś ciekawe propozycje?

Post autor: dana78 » 26 września 2018, 11:22

W wyprawy wakacyjne przyda się na pewno karimata itp. Wyprawy takie czasem są fajne, ale niebezpieczne trzeba uważać.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 30 września 2018, 22:24

Hmm a może Bieszczady :) Moim zdaniem to naprawdę ciekawa propozycja na wakacje. Tym bardziej, że jest tam kolejka leśna. To prawdziwy unikat na skalę Europy, dlatego przyjeżdża do nas wiele turystów zza granicy :)

ceble
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ceble » 1 października 2018, 17:59

jeżeli chodzi o wakacje to ciekawym rozwiązaniem na pewno będzie Kreta

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 4 października 2018, 01:13

uczek pisze:
24 lipca 2018, 21:01
Wyjeżdżając za granicę, warto zerknąć sobie na ekantor...
Zdecydowanie kantor online to najlepsza forma wymiany waluty- na wakacje za granicą i każdy inny cel. Po pierwsze taniej niż w tradycyjnych kantorach. Po drugie- komfort. Nie chodzi się z gotówką po mieście, kantor zawsze w zasięgu, wystarczy internet w telefonie. Nie raz już z takiej mobilne wersji na Androida wymieniałam, wszystko działa jak powinno.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 11 października 2018, 12:16

Moim zdaniem nie trzeba jeździć daleko aby troche odpocząć. W Polsce jest tyle pieknych miejsc do odwiedzenia, idealne na weekendowe wycieczki. Wakacje dawno juz za nami,ale warto pomyśleć jeszcze o jesiennym wypadzie. Z pewnością fajnym pomysłem bedzie wypad w polskie góry a przy okazji wizyta w kompleksie Termy Bania. Wiele atrakcji, które czekają na calą rodzinę z pewnością urozmaici pobyt w górach. 14 basenowych niecek, zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 metrów, gejzery, armatki wodne, jacuzzi, sztuczne fale gwarantują w Termie Bania super relaks i wodną zabawę na najwyższym poziomie.

samoa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: samoa » 26 października 2018, 14:23

Ja dużo zwiedziłam Europy i praktycznie każdy zakątek Polski też jest mi znany, więc chyba pora podbić inny kontynent ;) Może ktoś z Was wybiera się do Azji? Mi się marzy i Wietnam, i Singapur. Szukałam wycieczek zorganizowanych, żeby nie wyjeżdżać na własną rękę i widziałam ofertę biura CT Poland. Ktoś korzystał z ich usług?

GretaG
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: GretaG » 26 października 2018, 20:46

Mi się bardzo spodobała Słowenia pod względem szlaków w górach

kfap
Milczek
Milczek

Post autor: kfap » 27 października 2018, 16:53

Mi już szczerze mówiąc Azja trochę zbrzydła... Jestem raczej typem lokalnego patrioty i powiem wam, że po moich ostatnich odwiedzinach w Kościelisku zdecydowałem, że muszę częściej odwiedzać nasze piękne, polskie zakątki turystyczne. Poziom, jaki reprezentują naprawdę zwalił mnie z nóg. Nie spodziewałem się, że apartamenty w naszym kraju są tak dobrze wyposażone i schludne apartamenty :)

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 6 listopada 2018, 08:31

Ja mogę polecić Ci Maroko. Najtańsze kosztują już mniej niż 1000 zł, więc też nie jest to drogie rozwiązanie :) Są też opcje dla bardziej wymagających ;)

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 7 listopada 2018, 11:45

O tak małe wakacje, każdemu się przydadzą. Chwila relaksu i odpoczynku, kto się na to nie skusi? Ja polecam wam Zakopane, piękne miejsce, wielu turystów, jednak w tym czasie jest dość mały ruch.

zofialipska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: zofialipska » 7 listopada 2018, 11:49

Polecam wycieczkę do Krakowa, byłam niedawno z mężem. Piękne miasto. My zwiedzaliśmy z przewodnikiem kilka tras bo oprócz zobaczenia najważniejszych miejsc chcieliśmy tez dowiedziec się trochę z historii.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 27 listopada 2018, 10:37

Ciekawą propozycją może być taki rejs. Jeszcze nie byłem nigdy na takim i mam ochotę spróbować. Pewnie rodzina nie będzie miała nic przeciw. Wszyscy lubimy podróże i nowe doświadczenia. Oferta jest ciekawa.

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 17 stycznia 2019, 21:45

My jesteśmy dopiero na etapie szukania;) Sama próbuję znaleźć coś ciekawego ale głównie to pomaga nam Pani z SunCenter. Miła obsługa, dostępna przez całą dobę, która chętnie pomaga w dobraniu odpowiedniej oferty. Już na pierwszy rzut oka widać, że chcą aby klient był zadowolony a nie żeby tylko go naciągnąć- a dla mnie to się bardzo liczy.

PatrycjaL
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 45321

Post autor: PatrycjaL » 30 stycznia 2019, 13:30

Na wyjazdy rodzinne zdecydowanie mogę polecić miejscowość turystyczną Dziwnów nad naszym równie pięknym morze. A co do noclegów to domki wynajmowaliśmy w http://www.morskachatka.pl/ są bardzo dobrze wyposażone i przystosowane do wyjazdów rodzinnych. Bardzo mili właściciele i naprawdę dobre ceny, także spokojnie sobie wypoczniecie :)

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 31 stycznia 2019, 12:22

Północny Cypr <3

ODPOWIEDZ