Wakacje - jakieś ciekawe propozycje?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Wakacje - jakieś ciekawe propozycje?

Post autor: kfap » 20 sierpnia 2018, 17:46

Włoskie wakacje! To jest to! Wszystkim osobom zakochanym polecam piękną i słoneczną Weronę. Jestem zakochana w tym miejscu po uszy i na pewno tam wrócę z moim chłopakiem, może w naszą kolejną rocznicę. Loty nie kosztują drogo.

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 22 sierpnia 2018, 14:16

Może wybierzecie się w rejs? Widziałam, ze można wynająć jacht na Mazurach i w Grecji.
Jak dla mnie to idealny sposób na spędzenie urlopu. My w zeszłym roku żeglowaliśmy na Mazurach i naprawdę świetnie się bawiłam. W tym roku pewnie urlop nam nie wypali ale w przyszłym roku... Z chęcią wybiorę się do Grecji.

Awatar użytkownika
raifek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: raifek » 29 sierpnia 2018, 17:34

Super na nocleg są takie nowoczesne apartamenty :) Według mnie jest to jak najbardziej warte uwagi i rozważenia :)
Wreszcie osunęłam się w sen poza snami, sen w martwej przestrzeni, gdzie oprócz wyczerpania i pustki nie ma już niczego.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 29 sierpnia 2018, 19:26

Ja ze swojej strony polecam jak najbardziej willa-stasia - znaleźć tu można noclegi w Ustrzykach Dolnych oferowane w świetnej cenie ;) Oczywiście warunki są na na prawdę dobrym poziomie i zarówno we dwójkę oraz z dziećmi można tutaj swobodnie wypocząć ;) My już przetestowaliśmy obie opcje i szczególnie polecamy pokoje z widokiem na Bieszczady ;)

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 30 sierpnia 2018, 20:24

U mnie będzie pewnie klasycznie podróż na szczęście mogę jeszcze jeździć pociągiem. U znajomych ostatnio pojawiła się konieczność inwestycji w fotelik samochodowy. Na szczeście sa portale takie jak Ceneo, więc nie musieli wydawać na niego majątku ;)

adelka78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adelka78 » 12 września 2018, 14:19

Nie wiem w jakim wieku masz dziecko, ale jak starsze to takie pasy są dobrym rozwiązaniem smart kid belt. Bezpieczne, co potwierdzają testy, o wiele tańsze niż fotelik i można wszędzie ze sobą zabrać.

adelka78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adelka78 » 12 września 2018, 14:24

My zawsze jeździmy większą ekipa. Zgarniamy kolegów od syna i w drogę. Tylko wiecznie był problem z fotelikami. Teraz kupiliśmy takie pasy. Posiadają atesty i odpowiednie certyfikaty. Spokojnie można tak podróżować z dziećmi też za granicą. Radość jest bo wszyscy się mieszczą razem z tyłu.

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Prostolinijna » 12 września 2018, 14:49

Karkonosze <3 , uwielbiam te góry po naszej polskiej stronie. Tam szlaki są naprawdę piękne także ja mocno polecam. Na bazę noclegową polecam tą rezydencję lawendowe wzgorze, jest tam naprawdę pięknie i uwierzcie można solidnie odpocząć i się zrelaksować. W każdym razie, mają tam spokój, ciszę i piękne widoki, dużo lawendy,

Awatar użytkownika
hervuliga6q
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: hervuliga6q » 13 września 2018, 13:50

W ostatnim czasie po głowie chodzi mi pewna dość ważna kwestia. Głównie mam na myśli kwestie powiązane z bezpieczeństwem wyjazdu. Czy sądzicie, iż takie ubezpieczenie turystyczne będzie dobrym wyborem?

adik356
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adik356 » 13 września 2018, 22:32

Pamiętajcie tez o bezpieczeństwie dzieci. Wynajmowaliśmy w Bułgarii samochód i nie było fotelika, wiec pasy jak znalazł.

grzaneczka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: grzaneczka » 14 września 2018, 00:33

Myślę, że najlepszą propozycją jest wypad z rodziną. Na co dzień nie poświęcamy jej zbyt wiele czasu, czego możemy potem żałować.

alanala12
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: alanala12 » 14 września 2018, 12:48

greemsy pisze:
29 sierpnia 2018, 19:26
Ja ze swojej strony polecam jak najbardziej willa-stasia- znaleźć tu można noclegi w Ustrzykach Dolnych oferowane w świentej cenie ;) Oczywiście warunki są na na prawdę dobrym poziomie i zarówno we dwójkę oraz z dziećmi można tutaj swobodnie wypocząć ;) My już przetestowaliśmy obie opcje i szczególnie polecamy pokoje z widokiem na Bieszczady ;)
Ja w tym roku byłam w Pstrągowej i mogę powiedzieć że niezapomniane wakacje. Noclegi w Siedlisku Janczar w pełni wyposażone i wygodne. Ale i tak z rodziną praktycznie cały dzień poza pokojami zwiedzaliśmy i się bawiliśmy ;)

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 19 września 2018, 13:19

Jeżeli szukasz pomysłów na ciekawe wakacje to polecam Ci się zapoznać z ofertą jaką przedstawiają Międzyzdroje. Jest tutaj bardzo duży wybór hoteli w których mozesz spędzić swoje wakacje nad morzem. Warto sie zapoznać z tą ofertą ponieważ jest tutaj bardzo dużo ciekawych propozycji z wysokim standardem pokoi i dobrym dostępem do morza.

karlinka90
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: karlinka90 » 22 września 2018, 10:05

To moim wyborem jest zawsze willa opal w Grzybowie, super miejsce, my zawsze z rodzinką bierzemy pokój z tarasem, bo po prostu lubimy :) Wieczorkiem zawsze robimy tam sobie grilla z przyjezdnymi a rano na plazę. Czas w tym ośrodku da się spędzić naprawdę miło.

Alexa555
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Alexa555 » 26 września 2018, 11:20

Jak wakacje to tylko Mazury, ponieważ w tym roku odważyłam się kupić jacht, zrobiony specjalnie na moje życzenie. Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości tej maszyny no i już nie mogę się doczekać jak będę szaleć na wodzie.

ODPOWIEDZ