Wakacje - jakieś ciekawe propozycje?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
storka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Wakacje - jakieś ciekawe propozycje?

Post autor: storka » 15 czerwca 2018, 18:35

Może góry? Bardzo polecam pensjonat w Karkonoszach. Super miejsce, wypoczęliśmy. Cisza, spokój to to co najbardziej cenię. Do tego bliski kontakt z naturą, przepiękne widoki.

wetal
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: wetal » 18 czerwca 2018, 12:09

Ja polecam wszystkim spędzenie wakacji nad polskim morzem, według mnie nie ma co jechać daleko za granicę jak mamy w naszej okolicy takie piękne miejsca. Ja w tym roku jadę do Jastarni, już nawet czytałem na temat apartamentów, tak więc prawie wszystko jest klepnięte

visiton
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga
Kontakt:

Post autor: visiton » 18 czerwca 2018, 12:18

Też jestem tego samego zdania co Wetal - polskie morze tak jak Mazury czy góry - to piękny kraj i jest w nim mnóstwo do zobaczenia :)

Ja właśnie wylewam pot i łzy żeby przed końcem roku przygotować w pełni wirtualny przewodnik po Polsce a następnie przerobić go w aplikację, mam nadzieję, że będę miała swoje 5 groszy aby ułatwić Turystom poszukiwanie ciekawych miejsc na spędzenie wolnego czasu.
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2018, 15:16 przez visiton, łącznie zmieniany 2 razy.
Blogerka i miłośniczka podróży. Jeśli chcesz zobaczyć moje opinie o hotelach w Polsce, wpadnij na dozwiedzenia.pl - dzięki :-)

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 18 czerwca 2018, 20:30

My dopiero co wrócilismy z Malty i było super. Teraz czas rozlozyc basen w naszym ogrodzie i cieszyc sie słoneczkiem. Jedyne co musimy dokupić to jakaś porządna chemia basenowa. Muszę troche pczytac na ten temat i kupić coś sensownego, bo w zeszłym roku po miesiacu woda nie nadawala sie juz do uzytkowania.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 23 czerwca 2018, 09:01

Ja jak co roku wybieram się w góry, tyle że nie w Tatry - planuję wyprawę na Kilimandżaro. Znalazłam świetne biuro Exploruj, które organizuje takie wyprawy. Biuro to ma bardzo duże doświadczenie w przygotowywaniu takich wyjazdów. Posiadają świetnych przewodników i instruktorów, którzy mają wszystkie niezbędne uprawnienia. Wyprawy z nimi są bezpieczne, co przy tego typu wyjazdach jest niezwykle istotne.

visiton
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: visiton » 23 czerwca 2018, 16:42

Kilimandżaro brzmi całkiem fajnie...
Blogerka i miłośniczka podróży. Jeśli chcesz zobaczyć moje opinie o hotelach w Polsce, wpadnij na dozwiedzenia.pl - dzięki :-)

kejrejak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kejrejak » 25 czerwca 2018, 14:46

Jak wakacje to z przygodą czyli namiot, wyprawa po górach i śniadanie na trawie. Wybieram sie w tym roku w Karkonosze i musze kupić dwa dobre śpiwory.

visiton
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: visiton » 25 czerwca 2018, 15:12

Matko Boska ale spamu tu trafia :(

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 16 lipca 2018, 10:34

Może jedźcie pod Warszawę? My w tym roku chcemy zabrać dzieciaki do Warszawy ale zatrzymamy się kawałek od Stolicy. Chcemy pozwiedzać i odpocząć w spokoju z dala od wielkiego miasta.

trefnoknus
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: trefnoknus » 16 lipca 2018, 23:25

My dopiero wróciliśmy znad morza naszego polskiego, a już planujemy mały wypad w góry. Tylko w tym przypadku czekają nas jeszcze małe przygotowania, bo chcemy jechać pod namiot (już mamy upatrzony, trzeba tylko jechać i kupić) i materac do spania w tym namiocie i mąż musi sobie sprawić buty do wędrówek. Ze względu na córkę pewnie wybierzemy jakieś niższe szczyty, kochamy Pieniny, więc może po raz kolejny je odwiedzimy :)

uczek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: uczek » 24 lipca 2018, 21:01

Wyjeżdżając za granicę, warto zerknąć sobie na ekantor. To super sprawa mieć pod ręką sprawdzony kantor internetowy. Można wymienić walutę w każdej chwili i to po atrakcyjnym kursie, dzięki któremu zyskasz nawet do 10% więcej. Sama wymiana zajmuje od 5 do 15 minut. Jeśli będziesz miał jakieś pytania, to zawsze możesz zwrócić się po pomoc do któregoś z pracowników, którzy są dostępni przez całą dobę.

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 26 lipca 2018, 16:22

Ja mogę polecić Zamek Janów Podlaski. Całkiem niedawno od nich wróciliśmy i to bardzo zadowoleni i wypoczęci. Piękna okolica, wiele atrakcji i nowoczesne SPA w ofercie. Można miło spędzić czas i naładować akumulatory.

finka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finka » 26 lipca 2018, 20:11

Według mnie trzeba najpierw zwiedzić najpiękniejsze/najciekawsze miejsca w Polsce, a dopiero potem myśleć o zagranicznych podróżach:) Każdy jeden potrafi teraz zabookować bilet do Egiptu, czy spakować walizki na CHorwację;) Ale nie każdy wie jak piękne są nasze, polskie Mazury i jak wiele atrakcji czeka tam na nas i na nasze dzieci. Polecam na przykład czarter jachtów lub wizytę w parku dzikich zwierząt- niezapomniane emocje gwarantowane;)

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 2 sierpnia 2018, 19:16

Jezeli już mam wybierać to zdecydowanie wolę wakacje nad Polskim morzem. Jakoś czuje się tu bezpiecznie i można znaleźć wiele atrakcji by rodzinnie wypocząć.Nasza rodzina zastanawia się nad wyjazdem do Darłowa.Nie mieliśmy jeszcze okazji tam być w lubimy odwiedzać nowe miejsca.

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 8 sierpnia 2018, 18:42

ja jestem zdaniua, że warto poznać Polskę :) Zresztą osobiście nigdzie nie wypoczywa mi się tak dobrze jak nad polskim morzem :) W tym roku też wybraliśmy się do Chałup i zatrzymaliśmy się whotelu Meridian, tuż nad zatoką. Było super! Sam hotel bardzo komfortowy, z dobrą kuchnią i mnóstwem atrakcji na miejscu ( spa, basen, sala zabaw dla dzieci ). Okolice tez świetne, fajan baza wypadowa do zwiedzania okolicy.

ODPOWIEDZ