Wakacje - jakieś ciekawe propozycje?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Gorek
Raczkujący
Raczkujący

Re: Wakacje - jakieś ciekawe propozycje?

Post autor: Gorek » 5 maja 2018, 15:13

Najlepiej wyjechać nad morze Śródziemne

ulenka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ulenka » 5 maja 2018, 21:00

Ja w tamtym roku byłam w Czarnogórze i uważam, że to bardzo niedoceniony kierunek na wakacje

planet
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: planet » 7 maja 2018, 17:58

Własnym transportem to raczej się nie opłaca.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 16 maja 2018, 08:18

Równiez jestem zdania, ze warto podrózowac po Polsce. Moze nie na jakies długie, tygodniowe pobyty ale na kilka dni napewno. Od kilku lat wakacje organizujemy sobie sami i to poza sezonem, dzieki temu mozemy pojechac na zagraniczne wakacje dwa razy w roku bo jest taniej. Póki co planujemy z dzieciakami odwiedzic kilka miast w Polsce, aby tez poznały nasz kraj. Najbliżej mamy do Krakowia, wiec najpierw sie tu pojawimy a chcemy zatrzymac sie w pieknym hotelu Witek.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 16 maja 2018, 21:36

Hmm a może wczasy Dominikana? To naprawdę piękny no i przede wszystkim gorący kraj :) Karaiby od zawsze były pożądanym kierunkiem, sama co roku korzystam z ofert i wybieram się w miejsca takie jak właśnie Dominikana czy Malediwy :) Takie wakacje wbrew pozorom wcale nie kosztują milionów, mi zawsze udaje się znaleźć atrakcyjną ofertę. A wrażenia i wspomnienia są naprawdę niesamowite :)

karinka121
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: karinka121 » 18 maja 2018, 19:55

A jeździsz na motorze ? Bo ja proponowałabym Ci wyprawę motocyklową do Gruzji. Według mnie jest to mega ciekawa forma wakacji. Uważam, że warto taką opcję wziąć pod uwagę. Dla mnie taka forma wakacji jest rewelacyjna.

meandrek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: meandrek » 20 maja 2018, 19:05

Ja chciałbym polecieć do Hiszpanii, zobaczyć palmy

lukasso
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: lukasso » 21 maja 2018, 12:42

Moja propozycja dotyczy średniowiecznych zamków. Otóż, jedną z opcji jest udanie się w podróż do województwa dolnośląskiego, w którym jest wiele budowli i zabytków z tego tajemniczego, pełnego rycerzy okresu. Można wynająć samochód z wypożyczalni i wyruszyć w krótką podróż do Zamku Czocha, który doskonale zachował się, aż do dziś.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 28 maja 2018, 22:55

@lukasso - wynajmowanie aut to nie jest dobry pomysł. Lepiej skorzystać z taksówki. Koszty nie są dużo większe, natomiast nie przejmujesz się szukaniem miejsc parkingowych i ewentualnymi wypadkami.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 4 czerwca 2018, 13:12

W dzisiejszych czasach rodzice, niestety są bardzo zapracowani i znalezienie czasu na dlugą zabawę z dzieci jest czasami bardzo trudne. Jednak warto dzieciom poświęcać każda wolną chwile a zabranie ich chociażby do takiej sali zabaw może okazać się bardzo fajnym pomysłem. Każde dziecko w takim miejscu miło spędzi czas.

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 7 czerwca 2018, 11:15

Ja się często inspiruję blogami gdy nie wiem gdzie mogę jechać. Moim ulubionym blogiem jest arbuziaki. Zawsze gdy brakuje mi pomysłów to tutaj znajduje inspiracje na wakacje :) Moje dzieciaki również lubią gdy zmieniamy co chwile miejsca wypoczynku :)

visiton
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga
Kontakt:

Post autor: visiton » 11 czerwca 2018, 12:50

Ja też często patrzę na blogi i/lub opinie w popularnych serwisach rezerwacyjnych zanim wybiorę jakieś ciekawe miejsce na urlop. Ograniczam się na razie tylko do Polski bo moje możliwości na ogół ograniczone są do kilku dni. Może kiedyś pozwolę sobie na dalszy wyjazd -1-2 tygodnie. Praca skutecznie jednak nie pozwala :(
Sama prowadzę takiego bloga o podróżach, chociaż jest on na razie na początkowym etapie rozwoju i sa w nim przede wszystkim hotele z północnej części Polski.
Blogerka i miłośniczka podróży. Jeśli chcesz zobaczyć moje opinie o hotelach w Polsce, wpadnij na dozwiedzenia.pl - dzięki :-)

Carlos
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Carlos » 15 czerwca 2018, 10:54

Hej, czy byliście może na wczasach w Sarbinowie? Ostatnio znalazłem fajny hotel i chyba się tam wybiorę. Czy ktoś z was ma jakieś sprawdzone atrakcje na tym obszarze? Chciałbym zabrać dzieci w jakieś fajne miejsca i aktywnie spędzić z nimi czas.

visiton
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga
Kontakt:

Post autor: visiton » 15 czerwca 2018, 11:09

Oj tak, Sarbinowo jest piękne. Chyba głównym jego urokiem jest to, że nie jest jeszcze tak popularny jak inne nadmorskie kurorty a jest tam naprawdę przytulnie i przyjemnie.
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2018, 14:04 przez visiton, łącznie zmieniany 1 raz.
Blogerka i miłośniczka podróży. Jeśli chcesz zobaczyć moje opinie o hotelach w Polsce, wpadnij na dozwiedzenia.pl - dzięki :-)

Anetka91
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Anetka91 » 15 czerwca 2018, 13:27

Ja w wakacje zazwyczaj zwiedzam świat. W tym roku marzy mi się zobaczyć Islandię i nawet widziałam już bardzo ciekawą ofertę wycieczki w to miejsce :) Chyba się na nią zdecyduje, trzeba spełniać marzenia!

ODPOWIEDZ