Wakacje - jakieś ciekawe propozycje?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
marina
Milczek
Milczek

Re: Wakacje - jakieś ciekawe propozycje?

Post autor: marina » 14 sierpnia 2017, 16:51

Czarter jachtu też jest ciekawą propozycją. Moim zdaniem wakacje na jachcie byłyby bardzo oryginalne. Może we Francji? Warto o tym pomyśleć.

bezza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bezza » 24 sierpnia 2017, 20:34

Ja w tym roku nie miałam okazji wybrać się na dłuższy urlop ale we wrześniu postanowiłam na kilka dni wyrwać się w Góry Stołowe. Był ktoś już z Was w Willi Lawenda ? Bardzo podoba mi się panujący tam klimat - taki sielski :) Poza tym to świetna baza wypadowa do zwiedzania malowniczej okolicy.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 27 sierpnia 2017, 14:39

Ciekawa propozycja? To raczej nie Kudowa:> Ciekawe to jest cos extra, nietuzinkowego, jak np Malediwy! Spojrzcie - raj, po prostu raj, nie sadzicie? W takich warunkach, na dodatek 5* hotel all inclusive - to juz kompletny raj. Nie mowcie, ze to nie ciekawa propozycja na wakacje - dla mnie wymarzona.

osiczka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: osiczka » 31 sierpnia 2017, 14:14

a co myślisz o aquarius spa? w kołobrzegu to jest 5 gwiazdkowy hotel, widziałam i bardzo mi się spodobał a teraz można znacznie taniej zarezerwować u nich nocleg na 5 dni - okazja super no i jest po sezonie więc ludzi będzie mniej :)

DanielaMT77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: DanielaMT77 » 2 września 2017, 11:39

Ja najczęściej wybieram kierunki w Polsce. Lubie zwiedzać polskie miasta, już w sumie niewiele z tych większych zostało mi do zwiedzenia;) Ostatnio byliśmy z rodzinką w Toruniu, mam tam znajomą . Miasto bardzo ładne, hotel również ma bardzo wysoki standard więc moge wam polecić właśnie taki pomysł na wakacje

bezza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bezza » 17 września 2017, 10:18

My zakochaliśmy się w Białowieży. Byliśmy tam na długi weekend i zdecydowanie polecam jako miejsce wypadowe. Poza tym uwielbiamy Bieszczady i oczywiście Mazury. Uwielbiamy z mężem zwiedzać Polskę. Wystarczy nam tylko dobra muzyka w samochodzie.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 2 października 2017, 17:16

Jeżeli planujesz aż taki wypad to warto było by zainwestować w śpiwór dobrej jakości. Na Twoim miejscu rozejrzałbym się tutaj [regatta.pl] . Czytałem trochę o śpiworach i HILO 250 powinien spełnić Twoje wszystkie oczekiwania.

Ronda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ronda » 3 października 2017, 09:13

ja lubię mieć wszystko z wyprzedzeniem zaplanowane. Już myślę gdzie pojchać w przyszłym roku :) końcówką ubiegłego tygodnia pojawiły się propozycje na wakacje 2018 na Itace. Jak zwkle nie zawiedli i jest kilka miejsc w które chętnei bym się wybrała z nimi ;) musze powoli podjąc decycję i zamówić kolejny urlop marzeń.

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 11 października 2017, 17:35

Zajrzyj sobie na mojeurlopy.pl i przejrzyj oferty hotelu w całej Polsce.
Ja myślę o weekendzie nad morzem w listopadzie. W grudniu może na tydzień w góry pojedziemy. Jesień to moim zdaniem idealny czas na podróże.

jarox
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jarox » 20 października 2017, 16:18

Hmmm... ja za późno trafiłem na ofertę niceland.pl, wycieczki bo razem z żona interesuje nas wycieczka na Islandię czy coś w tym stylu jednak teraz to już po ptakach... mam nauczkę, że powinno się wcześniej planować wakacje a nie na ostatnia chwile. A jak to u Was bylo? Planowaliscie czy na spontanie?

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 31 października 2017, 20:47

Jadąc w góry warto zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt i obuwie.
Przyda się też plecak. My z mężem dwa razy w roku jeździmy w góry i chodzimy ile się da. To świetny sposób na relaks dla nas. Jakoś morze nigdy mnie nie fascynowało.

kolia
Milczek
Milczek

Post autor: kolia » 3 listopada 2017, 14:17

Sprawdzałaś Krosno? Możesz zobaczyć sobie co warto zwiedzić w Krośnie. Być może i wy zdecydujecie się, aby się tutaj wybrać na wakacje.

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 5 listopada 2017, 19:11

My mamy w planach lot na Karaiby w styczniu.
Samochód chyba zostawimy na parkingu, lecimy z lotniska Okęcie a z tego co wiem z parkingu jeżdżą darmowe busy na lotnisko. Tez zostawiacie samochody na parkingach lecąc na wakacje?

karinka121
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: karinka121 » 13 listopada 2017, 15:03

A może wyjazd motocyklowy do Hiszpanii? Myślę, ze będzie to niesamowite przeżycie. Poza tym można przedłużyć sobie sezon motocyklowy.Według mnie to na prawdę ciekawa forma spędzenia własnego urlopu. Takiemu wyjazdowi na pewno będzie towarzyszyć adrenalina. Jeżeli lubicie niezwykłe wyjazdy to myślę, że jet to opcja dla Was

vasan
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: vasan » 19 listopada 2017, 21:10

Nie byłem nigdy fanem wyjazdów na wakacje do ciepłych krajów, raczej preferuję opcję spędzania wolnego czasu w sposób aktywny. Na przykład w tym roku miałem okazję z rodziną spędzić tydzień w Krakowie, byliśmy na Wawelu. W przyszłym roku planujemy wyjazd do Warszawy na tydzień

ODPOWIEDZ