karma dla psa

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Ania85K
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Re: karma dla psa

Post autor: Ania85K » 2 listopada 2017, 08:05

Dobra karma, to zdrowe zwierzaki :) Wiem co mówię, jestem posiadaczką dwóch kotów i psa :)

trackeeer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: trackeeer » 2 listopada 2017, 23:37

ja karmę dla psa kupuję w markecie :)

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 29 listopada 2017, 13:21

Jeśli mogę Wam zarekomendować karmę suchą dla psa. To marka Royal Canin, a ten produkt jest stworzony z myśla o pupilach żyjących w mieście - zawiera specyficzne składniki pochodzenia rybnego, wspomagające zdrowie psa, który jest narażony na stresujące warunki życia, takie jak tłum, hałas, intensywny ruch drogowy.

czekel
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: czekel » 12 stycznia 2018, 17:01

Mam małego pięknego psa rasy husky, bardzo jest wesoły i pocieszny. Szukam dla niego dobrej karmy aby był zdrowy i zawsze najedzony. Moja koleżanka mi poleciła taką Royal Canin ? Myślice, że dla młodego psa będzie ona dobra czy raczej nie?

Pamela020
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Pamela020 » 17 stycznia 2018, 20:52

Wybór karm dla psów jest tak duży, że czasami faktycznie ciężko jest się na jakąś zdecydować. Sama nieraz dość długo się zastanawiam, która będzie najbardziej odpowiednia. Ostatnio zastanawiałam się nad tą karmą - Purina Karma Dla Psów . Czy ktoś z Was podawał ją swojemu psu? Głównie zależy mi na informacjach czy pies nie miał po tej karmie żadnych kłopotów z układem pokarmowym i czy chętnie ją jadł. Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)

karinka121
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: karinka121 » 21 lutego 2018, 19:54

Teraz jest tak dużo karm dla psów, że ja mam ogromny problem by kupić coś odpowiedniego. Składy są przeróżne i ciężko mi się w nich odnaleźć . Chciałaby Was dlatego zapytać co myślicie o tej Purina Karma Dla Psów Pro Plan Large Athletic Adult Jagnięcina karmie :) Miał ktoś tą karmę? Jak się sprawdziła u Waszych psiaków :

aliceQ
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: aliceQ » 12 kwietnia 2018, 11:49

Karma to jedno, ale o psy trzeba przecież dbać w wielu rożnych wymiarach. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, dlatego postanowiłam ostatnio zakupić mojemu Brutusowi obrożę, żeby był bezpieczniejszy i bardziej szczęśliwy.

Tamburynek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Tamburynek » 12 kwietnia 2018, 13:51

ja zawsze zamawiam karmę na necie :D

cheddar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: cheddar » 1 sierpnia 2018, 12:03

Ja również kupuję karmę dla psa przez internet gdyż jest to po prostu wygodniejsze. Najczęściej mój wybór pada na sklepzoologic, gdyż posiada szeroką ofertę produktów oraz atrakcyjne względem konkurencji ceny. Podsyłam wam ich adres mailowy: info@zoologic.pl oraz numer kontaktowy: 122753145, ponieważ posiadają dodatkowo bardzo miłą obsługę o czym możecie się sami przekonać pisząc do nich :)
Ostatnio zmieniony 21 września 2018, 13:18 przez cheddar, łącznie zmieniany 3 razy.

bleop
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bleop » 2 sierpnia 2018, 10:00

czy mokra karma dla psa to dobre rozwiązanie czy nie?

psitata
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: psitata » 23 listopada 2018, 20:39

Ja kupuję mojemu psu wyłącznie karmę Acana gdyż wychodzi bardzo korzystnie cenowo. A mój pies się do niej szybko przyzwyczaił i teraz już nie zje innej, więc nawet nie próbuję jej zmieniać.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 25 stycznia 2019, 10:38

Wybierając karme dla naszego zwierzaka musimy brać pod uwagę bardzo wiele rzeczy. Popatrzeć na to co tak naprawde podajemu naszemu psu. Jakich witamin i mikroelementów mu dostarczymy, w koncu to bedzie wspierało jego rozwój.A może tak Zobacz w sklepie https://www.krakvet.pl/ jaką mają propozycje karmy dla Twojego zwierzaka ? Sądzię, ze trafią idealnie.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 30 stycznia 2019, 09:35

tylko i wyłącznie Barf Original z firmy Primex. Super skład, zero chemii czy przetworzonych składników. Mają swój sklep internetowy, warto zajrzeć i zerknąć co jest dostępna a uwierzcie - wybór jest ogromny :) Odkąd żywimy w sten sposób nasze psiaki mają dużo więcej energii i u jednego z nich zauważyliśmy znaczną poprawę stanu zdrowia :)

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 10 czerwca 2019, 10:44

gajaa no coś w tym jest bo tez mam wrazenie, ze u naszego psa zmieniszyły sie dolegliwości zwiazane z alergia pokarmowa odkad przeszliśmy na diete barfową i podajemy te karmy barf original. U nas najwiecej idzie miesa z królika i cielęciny :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduszki”