Własna działaność gospodarcza / założenie firmy?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
aniaola37
Raczkujący
Raczkujący

Re: Własna działaność gospodarcza / założenie firmy?

Post autor: aniaola37 » 26 lipca 2017, 17:43

Własna działalność nie musi byc wcale taka skomplikowana. Możecie sobie wszystko ułatwić współpracując z firmą franczyzową. Pomogą wam w umeblowaniu sklepu, czy też w działaniach marketingowych. Jest to dużo wygodniejsze i łatwiejsze niż zaczynanie wszystkiego zupełnie od zera

ewelina546
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ewelina546 » 28 lipca 2017, 09:30

Moim zdaniem działalność to spore wzywanie, warto czasem zabezpieczyć dane i jakość usług. Widziałam takie coś. Oferta taka przydatna jest moim zdaniem w firmie pod wieloma względami.

osiczka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: osiczka » 31 lipca 2017, 10:08

Bardzo dobrze, że chcesz samemu zacząć działać jako firma, jako jednostka, jako przedsiębiorcza osoba. Nie pozwólcie by wasz wizerunek legł w gruzach ;)

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Prostolinijna » 18 sierpnia 2017, 14:22

Jest coś takiego jak gotowe spółki, poczytaj sobie o tym warto wykupić bo wszelkie formalności odnośnie założenia działalności nam odpadają a kupujemy gotową działalność. Moim zdaniem fajne rozwiązanie, nie wiem z jakiego jesteś miasta.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rafek34 » 3 września 2017, 21:19

Ja uważam,że każdy pomysł na biznes jest dobry, jeśli odpowiednio go zaplanujemy i wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Zanim zdecydujemy się na coś swojego,musimy się zastanowić, w czym czujemy się dobrze. Mnie np. zawsze marzyło się otworzenie butiku odzieżowego.

Vexa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Vexa » 4 września 2017, 11:14

Co do samego prowadzenia firmy i kontroli działów to zobacz sobie jeszcze rozwiązania firmy Connecto. Na stronie masz dokładnie opisane co do czego służy i kto korzysta z rozwiązań. Sam system ERP integruje się też z systemem DMS. Zapoznaj się z tematem, bo dość dużo firm teraz z tego korzysta.

bezza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bezza » 11 września 2017, 15:38

Od siebie mogę polecić inną firmę, foxstrategy.pl, która w profesjonalny sposób zaopiekuje się Twoją stroną internetową. Pomogli już wielu firmom z Polski i zagranicy. Umacniają pozytywny wizerunek firmy w mediach i tworzą skuteczne strategie e-marketingowe.

Ela78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Ela78 » 14 września 2017, 13:03

Pomysłów na własną firmę jest bardzo dużo, to zależy od tego co chcemy robić :) Ja np. od początku mojej myśli o biznesie wiedziałam że chcę mieć lokal gastronomiczny który zawsze przynosi jakiś dochód. Tak też się stało że mam już gastronomię wyposażoną jak również lokal też już gotowy. Zostało mi jeszcze parę spraw załatwić i zamówić syropy jak również inne spożywcze rzeczy które będą dostępne.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 9 października 2017, 09:38

Hejka niedługo obędzie się ważne wydarzenie z świata biznesu Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Wybiera się ktoś?

adelka78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adelka78 » 24 października 2017, 14:38

Księgowość możesz sobie poprowadzić on-line. To nie jest bardzo skomplikowane a odczujesz na portfelu pozytywnie. Wiele można zrobić samemu i nie trzeba do tego osobno księgowej.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 5 grudnia 2017, 16:01

Jeśli zakładacie własną działalnośc gospodarczą, to polecam najpierw poczytać nieco więcej na temat prowadzenia biznesu. To wcale nie takie proste, bo zawsze w trakcie rodzi się wiele wątpliwości. Ja miałam problematyczną kwestię z wydatkami firmy.

Pamela020
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Pamela020 » 8 grudnia 2017, 23:21

Założenie firmy to na pewno duży krok do przodu ku budowaniu swojej przyszłości. Trzeba go tylko podjąć z rozwagą. Na początek polecam przejrzeć franczyzę i sprawdzić czy może ten sposób byłby dla Was odpowiedni. Opcji jest bardzo dużo w różnych dziedzinach więc łatwo będzie znaleźć coś w kręgu swoich zainteresowań.

Awatar użytkownika
mrowa5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mrowa5 » 11 grudnia 2017, 14:19

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Bycie poważnym niekoniecznie zbliża do prawdy.

sisicap
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: sisicap » 11 grudnia 2017, 21:00

Planuję założyć swoją firmę transportową. Brakuje w Polsce konkretnych firm, z dobrym podejściem do klienta. Będąc we Francji znazłam swój ideał, na którym zamierzam się opierać. Mam nadzieję, że mój plan się powiedzie.

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 28 grudnia 2017, 11:47

Ja mam swoją własną firmę już od 2 lat i jak na razie jestem bardzo zadowolony z tego posunięcia. Przedsiębiorstwo stale się rozwija i zdobywam nowych Klientów nawet zza granicy. Przy swojej działalności warto pamiętać, aby zabezpieczyć się przed możliwością niewypłacalności Klienta. Złapałem się na tym już kilka razy, dlatego teraz korzystam z usług firmy KUKE Finance, która dba o moją płynność finansową. Jeśli ktoś potrzebuje usług związanych z faktoringiem, to zdecydowanie polecam tę firmę.

ODPOWIEDZ