Co stosować na siwe włosy u mężczyzny?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Paula88
Raczkujący
Raczkujący

Co stosować na siwe włosy u mężczyzny?

Post autor: Paula88 » 9 maja 2022, 19:17

Co stosujecie na siwe włosy u siebie? Macie może dla mnie jakieś wskazówki i jeśli tak to na co konkretnie zwrócić uwagę. Pozdrawiam i z góry dziękuję za propozycje ;)

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Re: Co stosować na siwe włosy u mężczyzny?

Post autor: EmiliaSz » 10 maja 2022, 08:28

Co do wyboru skutecznego preparatu o naturalnym składzie to mogę zdecydowanie polecić ten który sam stosuję, czyli GR-7 ponieważ jest to preparat na siwe włosy, który przede wszystkim pozwoli Ci sprawnie usunąć problemy związane z siwymi włosami ponieważ pobudza w cebulkach włosów produkcję melaniny i szybko wraca naturalny kolor. Warto się przekonać i skutecznie się tez odmłodzić ;)

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 13 maja 2022, 08:43

Mi akurat tutaj pomógł preparat GR-7 przyniósł najlepsze efekty, bo włosy w końcu odzyskały blask i swoją czerń której tak mi brakowało. Skład naturalny, bez jakichś farbujących składników, wyglądam dużo lepiej i przede wszystkim w końcu młodziej także znacząco zyskała na tym moja pewność siebie. Pozdrawiam!

Paula88
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Paula88 » 13 maja 2022, 08:48

Dobrze wiedzieć, ogromne dzięki za wskazówki! Zaraz sobie sprawdzę co tam dokładnie mają w ofercie :)

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 24 maja 2022, 08:17

W mojej opinii zdecydowanie warto zadbać o to bez zbędnego używania farby, bo to byłby najprostszy sposób ale nie najlepszy.. Na siwiejące włosy polecam zastosować zdecydowanie GR 7 https://gr-7.eu/ który ma naprawdę dobre opinie. Jest bardzo skuteczny i co ważne, efekty są widoczne naprawdę szybko. Składniki w nim się znajdujące, pobudzają mieszki włosowe do produkcji melaniny. Melanina odpowiada za kolor włosów, dzięki czemu odzyskują swój blask. Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ