Problem z trądzikiem pomimo wieku - jak sobie z tym radzić?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Paula88
Raczkujący
Raczkujący

Problem z trądzikiem pomimo wieku - jak sobie z tym radzić?

Post autor: Paula88 » 9 maja 2022, 18:24

Hej!
Jak skutecznie radzić sobie z problemem trądziku pomimo wieku, bo ja już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Może podpowiecie mi jak się z tym uporać?

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Re: Problem z trądzikiem pomimo wieku - jak sobie z tym radzić?

Post autor: EmiliaSz » 11 maja 2022, 11:18

W mojej opinii powinnaś zastanowić się nad wyborem dobrej jakości kosmetyków o naturalnym składzie, dlatego jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiednich propozycji to mogę jak najbardziej polecić markę Summe co do której mam naprawdę bardzo dobre zdanie i jednocześnie sama głównie używam Glaciar, która stymuluje i przywraca mechanizmy nawilżające skóry. Pozdrawiam serdecznie ;)

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 15 maja 2022, 22:05

Zdecydowanie warto tutaj poświęcić więcej uwagi na jakość, dobre ceny i jednocześnie profesjonalizm ze strony obsługi dlatego zdecydowaliśmy się postawić na markę Summe. Moja ulubiona to zdecydowanie seria Balance m.in oczyszczająca pianka seboregulująca "BALANCE CLEANNING MOUSSE" warto się przekonać i oczywiście skutecznie zadbać o swój piękny wygląd na co dzień pomimo wieku, bo kobieta jak wino (jak mówi przysłowie) ;)

Paula88
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Paula88 » 15 maja 2022, 22:13

O to fajnie, dzięki wielkie za podpowiedzi z Waszej strony. Na pewno sobie zerknę co tam ciekawego mają w ofercie!

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 26 maja 2022, 21:12

Jak najbardziej się zgadzam, że warto szukać wysokiej jakości kosmetyków które pozytywnie wpływają na wygląd naszej skóry to jak najbardziej możesz sobie sprawdzić zestawienia marki Summe która opiera się na naturalnych składnikach. Moja ulubiona to seria Beclarity która kontroluje produkcję i syntezę melaniny, hamując tym samym aktywność enzymatyczną tyrozynazy.

aaana
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: aaana » 3 czerwca 2022, 22:53

Dobry dermatolog

ODPOWIEDZ