taxi Warszawa

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
ewi
Raczkujący
Raczkujący

taxi Warszawa

Post autor: ewi » 26 października 2019, 23:33

Hej, które korporacje taksówkarskie z Warszawy polecacie? Możecie kogoś polecić sprawdzonego? fajnie jakby mieli opcję płacenia kartą za przejazdy, jakąs prosta w obsłudze aplikację. I najwazniejsze - fakturę zbiorczą jedną, najlepiej pod koniec miesiąca.

Apos
Raczkujący
Raczkujący

Re: taxi Warszawa

Post autor: Apos » 28 października 2019, 14:29

Proponuję jednak Ubera, przynajmniej cie nie oszukają.
www.tomikowski.pl - implanty Łódź

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 6 grudnia 2019, 23:16

Skąd pomysł że firmy taksówkarskie mają oszukiwać? Jest teraz tak duża konkurencja że muszą dbać o klienta i nie mogą sobie na takie wpadki pozwolić. Wiele razy zamawiałam z free now i dla siebie i dla klientów i nikt się nie skarżył, dla klientów biznesowych mają m.in. możliwość rozliczania się przez sap concur

Amber
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Amber » 7 grudnia 2019, 11:31

Odróżnij Free Now od taksówki. Ostatnio jak jechałam taksówką w Warszawie, to pan mi zafundował przejazd widokowy przez całe miasto tylko dlatego, że byłam z walizką i myślał, że znalazł jelenia. Jak mu powiedziałam, że wiem co zrobił i że do mojego celu się tak nie jedzie był bardzo oburzony.
www.belfor.com.pl - osuszanie budynków

malkowa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: malkowa » 16 grudnia 2019, 12:30

Wiesz, ze roznie to bywa, może miałaś pecha :/ My też jeździmy w firmie Free now, bardzo nam odpowiadają, są solidni, zawsze na czas. Nigdy też nie czeka się na nich długo, kierowcy kulturalni. Sama także kilka razy korzystałam prywatnie i również mi odpowiada a płacę za przejazd poprzez aplikację.

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 29 stycznia 2020, 00:44

Zamawiacie przejazdy w apce freeNow? W dużych miastach to na pewno do prrzjazdów po mieście najlepszą opcją jest kkorzystanie z taksówek. U nich jest to fajne, że w aplikacji z konta administratoa jest pogląd na przejazdy wszytkie

Iwana
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Iwana » 29 stycznia 2020, 19:07

Czasami zdarza mi się korzystać z taksówek bądź Ubera. Mój wybór jest uzależniony od tego co szybciej przyjedzie. A jadąc z dzieckiem zawsze mam ze sobą Smart Kid Belt, małe poręczne urządzenie, które dba o bezpieczną podróż w aucie mego dziecka. Łatwe w montażu i lekkie więc nawet ja nie mam problemów z właściwym jego zastosowaniem i noszeniem ze sobą w torbie.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 6 lutego 2020, 23:21

tak, zamawiam przez ich apkę. Jest bardzo intuicyjna w obsłudze, da się zamówić błyskawicznie kurs. No i koszty nie są wysokie, myśleliśmy o zakupie aut fimowych ale ostatecznie stanęło na zamawianiu taksówek i to wynosi nas dużo taniej.

ODPOWIEDZ