Skuteczne odchudzanie?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Pati88
Raczkujący
Raczkujący

Skuteczne odchudzanie?

Post autor: Pati88 » 21 czerwca 2019, 07:01

Zauważyłam w ostatnim czasie, że wiele moich koleżanek (i nie tylko) masowo łyka tabletki na odchudzanie, wychodząc z założenia, że jest to sposób na idealną figurę. Oczywiście efektów nie, pozostaje żal i niesmak, czasem wściekłość nie wiadomo na kogo i na co. Zastanawiam się, jaka jest tego przyczyna? Mam na myśli modę na odchudzanie za pomocą suplementów. Prawda jest taka, że aby schudnąć, trzeba wysiłku, nie tylko tabletek - ważna jest dieta i aktywność fizyczna.

Awatar użytkownika
Zoreck
Raczkujący
Raczkujący

Re: Skuteczne odchudzanie?

Post autor: Zoreck » 24 czerwca 2019, 18:26

Co myślicie o odchudzaniu z pomocą odpowiedniej suplementacji? Słyszałem ostatnio o tabletkach na odchudzanie i podobno działają. Ciekawi mnie jak to się ma w rzeczywistości. Korzystał ktoś i podzieli się opinią?
Cisza czasami wywiera większy nacisk niż jakiekolwiek pytania

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 26 czerwca 2019, 19:13

Żeby się dobrze odchudzić to przede wszystkim trzeba pomyśleć o zmianie nawyków zywieniowych, zwiększeniu dawki ruchu, to podstawa.

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 27 czerwca 2019, 12:23

Takie tabletki NIE działają... Tylko dieta + ćwiczenia.
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Awatar użytkownika
Zoreck
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Zoreck » 9 lipca 2019, 05:03

Mi na odchudzanie pomogło dopiero to piperinox. Musicie sami sobie to przetestować. Mi nic innego nie pomagało.
Cisza czasami wywiera większy nacisk niż jakiekolwiek pytania

EwelinkaBo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: EwelinkaBo » 15 lipca 2019, 19:13

U mnie odchudzanie poszło sprawnie dopiero gdy przeszłam na dietę. Wcześniej, gdy tylko ćwiczyłam efekty nie były aż tak widoczne. Teraz zamawiam sobie jedzenie z Wygodnejdiety, do tego kilka razy w tygodniu ćwiczę i jestem zadowolona ze swojej nowej figury;)

poważna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: poważna » 10 sierpnia 2019, 22:53

Dieta, ćwiczenia zawsze coś dadzą, ale...zapał do odchudzania często maleje lub znika po czasie. W moim przypadku dopiero jak się wzięli za mnie specjaliści ze szpitala Medicover, to widać trwałe efekty. Zdecydowałam się na nich, ponieważ mają doświadczenie, skuteczne metody i przede wszystkim szukają przyczyny nadmiernych kilogramów, poprzez dokładną diagnostykę. A to podstawa według mnie.

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 13 sierpnia 2019, 09:52

Nie jestem w stanie policzyć nawet ile razy próbowałam schudnąć. Jednak prędzej czy później spoczywałam na laurach i wszystko wracało na dawne tory. Udało się dopiero, gdy zgłosiłam się na psychoterapię do poradni pani Olgi Rymkiewicz. Trafiłam do dietetyka, który ułożył mi jadłospis i plan treningowy. Kompleksowe podejście, nowoczesne metody, przyjazna atmosfera.

ODPOWIEDZ