wyjazd za granicę i ubezpieczenie

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
quiqui
Raczkujący
Raczkujący

wyjazd za granicę i ubezpieczenie

Post autor: quiqui » 5 kwietnia 2019, 21:35

Wykupujecie dodatkowe ubezpieczenie jadąc na wycieczki zagraniczne? Wybieramy się na krótki wypad do Grecji na majówkę, wiem że z dziećmi to różnie bywa i zatanawiam się czy czegoś dodatkowego nie wykupić.

katiabircia
Raczkujący
Raczkujący

Re: wyjazd za granicę i ubezpieczenie

Post autor: katiabircia » 6 kwietnia 2019, 09:32

Wyjeżdżając na wakacje wykupuje dodatkowe ubezpieczenie. Korzystam z wyszukiwarek aby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Lepiej być mądrym przed szkodą niż po szkodzie płacić dużą kasę. Wakacje będą spokojniejsze.

irini2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: irini2 » 8 kwietnia 2019, 14:20

Ja jakoś nigdy nie wykupuje.. Co to za podejście że jedziesz na wakacje i ma ci się coś stać..

katiabircia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: katiabircia » 20 kwietnia 2019, 06:22

Przezorny zawsze ubezpieczony takie powiedzenie. Ja czuje sie znacznie pewniej kiedy mam dodatkowe ubezpieczenie. Mam tez dzieci o ktore sie martwie i czuje sie spokojniejsza kiedy mogę zapewnić im bezpieczeństwo. Korzystam z porównywarki ubezpieczeń kioskpolis. Można szybko i wygodnie wybrać coś dla siebie za nieduże pieniądze.

Knicz80
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Knicz80 » 27 kwietnia 2019, 12:34

Polecam poczytać sobie jakieś informacyjne artykuły pod tym kątem. Np. tutaj https://www.polisaturystyczna.pl/poradniki/ubezpieczenie-turystyczne-mbank-analiza-oferty fajnie przedstawiają ciekawą ofertę. Polecam lekturę!

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 7 maja 2019, 13:54

Dzięki za polecenie tego kiosku polis, udało się upolować w nim fajną ofertę ubezpieczenia. Takie porównywarki to spoko sprawa, dostałam kod PLICE i miałam dodatkową zniżkę na ubezpieczenie.

katiabircia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: katiabircia » 12 maja 2019, 17:55

quiqui pisze:
7 maja 2019, 13:54
Dzięki za polecenie tego kiosku polis, udało się upolować w nim fajną ofertę ubezpieczenia. Takie porównywarki to spoko sprawa, dostałam kod PLICE i miałam dodatkową zniżkę na ubezpieczenie.
Tak ten kod PLICE działa, tez korzystałm z tego kodu brałam ubezpieczenie w Generali z pomocą konsultanta, dostałam 10% znizki na ubezpieczenie.

Awatar użytkownika
danio6122
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: danio6122 » 14 maja 2019, 04:07

Przede wszystkim szukaj w internecie. Dużo tego typu informacji można znaleźć.
Niektórych rzeczy nie da się ukryć ani zapomnieć. Same o sobie przypominają, wychodząc na wierzch, wynaturzone i ohydne.

Karia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: Karia » 17 maja 2019, 20:28

katiabircia pisze:
12 maja 2019, 17:55
quiqui pisze:
7 maja 2019, 13:54
Tak ten kod PLICE działa, tez korzystałm z tego kodu brałam ubezpieczenie w Generali z pomocą konsultanta, dostałam 10% znizki na ubezpieczenie.
Witajcie, co trzeba zrobić aby działał ten kod? Czy tylko wpisać i działa? Jak jest z formalnościami ?

katiabircia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: katiabircia » 19 maja 2019, 19:23

[karia]

Witajcie, co trzeba zrobić aby działał ten kod? Czy tylko wpisać i działa? Jak jest z formalnościami ?
[/quote]

Po wypełnieniu formularza na https://kioskpolis.pl/ , mozesz skorzystać z pomocy konsultanta jesli nie możesz sie zdecydować lub masz jakiś problem merytoryczny. Po wybraniu ubezpieczania wpisujesz kod PLICE i dostajesz zniżke na wybrane ubezpieczenie. Za wszystko płacisz przez internet.

ODPOWIEDZ