Samochód rodzinny

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Samochód rodzinny

Post autor: szuwarek » 2 kwietnia 2019, 14:42

Niedługo będę wybierać samochód dla mojej rodzinki i na pewno kupię go w salonie BMW Bawaria Motors. Po prostu ufam temu dealerowi i jego rzetelnej oraz sumiennej obsłudze. Byłam przy zakupie auta z moim bratem i nie mogłam wyjść z podziwu, jakie podejście mają do klienta. Wiadomo, że jeśli chodzi o markę, to bez wątpienia jest gwarancją bezpieczeństwa i wygody. Moi bliscy z pewnością będą się w nim czuli dobrze podczas podróży.

zofialipska
Raczkujący
Raczkujący

Re: Samochód rodzinny

Post autor: zofialipska » 18 kwietnia 2019, 14:27

Ja swoje auto kupiłam w Katowicach w salonie Euro-Kas. Też mogę polecić, nie tylko ze względu na świetne auta, ale profesjonalną obsługę i pomoc we wszystkich formalnościach. W Euro-Kas można wybrac spośród trzech marek samochodów. Maja tez w ofercie auta używane.

Olgusia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Olgusia » 10 czerwca 2019, 19:43

Polecam zapoznać się z ofertą at garage, mają bardzo duży wybór samochodów osobowych. Jest to autoryzowany salon peugeota w swojej ofercie posiada samochody nowe jak i używane polecam.

Saszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Saszka » 29 lipca 2019, 20:00

Ja mam pytanie o te akcję: https://bit.ly/2D7XNwM w Fordzie? Czy ktoś z Was korzystał z tej opcji i w tej cenie?
Wygląda to bardzo interesująco, a my właśnie potrzebujemy takiego serwisu.
Za kilka dni czeka nas podróż na długi dystans i myślę, że bezpiecznie jest skorzystać z tej promocji!

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 2 sierpnia 2019, 09:22

Samochód rodzinny powinien być wystarczająco duży. ;)
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

ODPOWIEDZ