Makijaż codzienny

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Makijaż codzienny

Post autor: aleksandrak » 30 listopada 2018, 14:49

Na codzień nie lubię mocnych makijaży, dlatego w zupełnosci wystarcza mi lekki podkład i podkreślone rzęsy, dlatego od kilku lat używam sztucznych rzęs, które sprawdzają sie naprawde rewelacyjnie. Czy ktoś z Was był już w nowym sklepie noble lashes w Warszawie. To własnie tam zakupiłysmy kępki rzęs, wybor ogromny. Dzięki otwarciu rzęsowni Noble Lashes Warszawa każda stylistka będzie mogła zasięgnąć informacji z pierwszej ręki o produktach, trendach w stylizacji oraz planowanych nowościach.

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Re: Makijaż codzienny

Post autor: mizar » 27 lutego 2019, 22:18

A dla mnie najlepszy makijaż to trwały makijaż :) a dzięki makijażowi permanentnemu brwi , nie poświęcam za dużo czasu na make-up każdego dnia :) grunt to trafić w ręce dobrej linergistki, ja szczerze polecam panią Dominikę Kossakowską z warszawskiego salonu Jest Pięknie. Dominika ma duże doświadczenie, pewną rękę i jest perfekcjonistką w każdym calu.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 31 maja 2019, 09:13

wystarczy dobry fixer i każdy makijaż będzie trwały ;p Odpowiednia oprawa oczu faktycznie jest ważna dlatego ja nie wyobrażam sobie makijażu bez nałożenia cieni do powiek. Na dzień te delikatniejsze, na wieczór np smokey. Mam w domu kilka palet ale ostatnio bardzo polubiłam się z charming mocha z eveline. Nie dość, że w paletce znajdują się wszystkie kolor ktore lubie ( waniliowe, beżowe, ciemniejsze brązy) to jeszcze wszystko opakowane jest w mega praktyczne metalowe opakowanie z lusterkiem i podwójnym pędzelkiem. Paletka i do użytku w domu i w podróży :)

mimmi
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: mimmi » 10 czerwca 2019, 09:54

Możecie polecić jakiś krem BB na lato?

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 14 sierpnia 2019, 07:16

gajaa ja też bardzo lubię kolorówkę z Eveline. A testowałaś już ich bronzer z serii Glow and Go ? O matko ja uwżywam go mega instensywnie w ostatnim czasie a mam wrażenie, że nic nie ubywa ;D Łatwo się go aplikuje, można z łatwością samodzielnie budować intensywność.

Obrazek

kitanaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kitanaa » 30 sierpnia 2019, 16:31

Przetestujcie sobie o ile lubicie i używacie baz pod makijaz, baze holo primer od Bielendy z serii Make-up academie. Super rozswietla i utrwala

ODPOWIEDZ