Z kim i gdzie spedzacie Wigilie?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Z kim i gdzie spedzacie Wigilie?

Post autor: Irmina30 » 27 listopada 2018, 18:15

Hejka,
za 4 tygodnie Wigilia oraz Święta Bożego Narodzenia. Powiedzcie mi - gdzie i z kim je spedzacie w tym roku? Juz macie plany zalatwione i wszystko zaklepane, czy jeszcze nie?

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Z kim i gdzie spedzacie Wigilie?

Post autor: kfap » 28 listopada 2018, 12:09

Standardowo z rodzinką - im więcej osób tym lepiej i koniecznie w rodzinnym domu. Dla mnie święta muszą być rodzinne, tradycyjne i smaczne :)

Martyna Ka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Martyna Ka » 28 listopada 2018, 13:09

no jasne, że święta powinny być rodzinne. Ja co roku spędzam swięta w domu i powiem Wam, że już trochę jestem tym zmęczona. Tak naprawdę do świąt zawsze trzeba się przygotować, jest wielkie sprzątanie, zakupy, gotowanie i mnóstwo innych czynności więc ja zawsze po tym jestem tak wykończona, że mam dość świąt. W tym roku chciałabym gdzieś wyjechac i wpadłam na pomysł świąt nad morzem.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 9 grudnia 2018, 20:49

Ja oczywiście spędzam wigilię z cała rodziną, uwielbiam patrzeć na miny dzieciaków, które rozpakowują wymarzone, gwiazdkowe prezenty :) W tym roku uszykowałam dla nich specjalną niespodziankę. A dokładniej zamówiłam na stronie https://www.listymikolaja.pl/specjalne, spersonalizowane listy od samego Świętego Mikołaja :) Ale pewnie będą zaskoczone :)

ODPOWIEDZ