Okna do domu - Domega

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Okna do domu - Domega

Post autor: SandraLin » 9 listopada 2018, 10:34

Cześć,
Potrzebuję Waszej opinii (szczególnie osób z okolic i samego Poznania), ponieważ planujemy wymienić całą stolarkę okienną stąd moje pytanie, czyli na jaką firmę wato postawić jeżeli chodzi o pomoc w wyborze modelu oraz wykonania samego montażu. Od znajomych słyszałam pozytywne opinie na temat firmy Domega, czy któraś z Was może z nimi współpracowała? Pozdrawiam!

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Re: Okna do domu - Domega

Post autor: EmiliaSz » 9 listopada 2018, 10:40

Hej :)
Tak się zdarzyło, że ja również na nich postawiłam jednak wymieniałam tylko drzwi zewnętrzne. Natomiast co do samej obsługi, ich podejścia, cen i montażu nie mogłam mieć zastrzeżeń. Pomogli nam w ogromnym stopniu wybrać odpowiedni model (postawiliśmy na drzwi dębowe Parmax), które idealnie wpasowały się w estetykę naszego domu. Do tego nie było problemów z terminowo wykonanym montażem. Dlatego jak nie masz na ten temat odpowiedniej wiedzy i umiejętności to warto skorzystać z ich pomocy.

TatianaKowalska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: TatianaKowalska » 9 listopada 2018, 16:30

Najlepsze są te plastikowe :)

Amelkaa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 34332

Post autor: Amelkaa » 12 listopada 2018, 15:56

Ja również postawiłabym jednak na okna plastikowe chociaż drewniane pięknie się prezentują i mają dobre parametry techniczne ale i niestety też swoje kosztują. Dlatego najlepiej będzie jeżeli właśnie skontaktujesz się z firmą typu Domega, która ma wszystko od świetnej jakości produktów, przez obsługę znającą się na rzeczy, aż po ekipę monterów którzy robią swoją robotę w pełni profesjonalne i ogromną dokładnością.

kajmerra
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kajmerra » 12 listopada 2018, 22:11

Widzę, że naprawdę sporo tutaj cennych rad. Sama poszukuję nowych okien, więc na pewno sobie to wszystko przeanalizuje.

slavson
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: slavson » 13 listopada 2018, 09:06

Nie zaufałbym plastikowym oknom. Wolę bardziej tradycyjne rozwiązania.

PatrycjaL
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 45321

Post autor: PatrycjaL » 19 listopada 2018, 19:07

Myślę, że to dobry wybór ponieważ z ich usług korzystała moja siostra z mężem kiedy budowali swój dom. Okna dobrali idealnie, dużo nie zapłacili, a też jakichkolwiek problemów z przeciekaniem w ich przypadku nie widać.

Kwiatkowsky
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Kwiatkowsky » 27 listopada 2018, 21:20

Firmy w ogóle jakoś nie kojarzę ale to nie mój region. Ja ze swojego podwórka mogę polecić drutex, gdzie kupowałem okna oraz drzwi. Wybór mają bardzo szeroki od materiałów po kolory więc warto przejrzeć ich ofertę.

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 28 listopada 2018, 09:45

Także tutaj poprę odpowiedzi niektórych poprzedniczek i powiem, że jeżeli chcesz dobrze wybrać z pomocą fachowców to tutaj firma Domega będzie świetną opcją w zakresie jakości produktów, cenników również pisze tutaj o montażu i do tego najwyższym poziomie realizacji. Warto więc szukać fachowców którym przede wszystkim zależy na jakości, a nie tylko wyciągnięciu jak największej kasy z klienta. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko się uda :)

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 4 grudnia 2018, 13:11

Super, widzę że temat ładnie się rozwinął w takim razie zaraz sprawdzę Wasze propozycje i mam nadzieję, że w końcu uda mi się wybrać porządne okna do domu z Wasza pomocą ale również firmą w której je zamówię oraz która zajmie się ich montażem.

Amelkaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Amelkaa » 19 grudnia 2018, 12:09

Nie ma za co i oczywiście trzymam kciuki aby wszystko się udało tak jak sobie założyliśmy i czekamy na odpowiedzi jeżeli będzie już po zakupie okien i wykonanym montażu. Pozdrawiam!

Amelkaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Amelkaa » 19 grudnia 2018, 12:09

:)

PatrycjaL
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 45321

Post autor: PatrycjaL » 22 stycznia 2019, 11:05

No to chętnie dowiem się jak tam poszło również u Ciebie bo może i ja na wiosnę zabiorę się w końcu za wymianę całej stolarki również w zakresie drzwi bo te aluminiowe nie do końca u nas się sprawdzają i już zaczynaj się powoli niszczyć i tracić kolor.

olimpiaaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: olimpiaaaa » 10 czerwca 2019, 11:42

Faktycznie Domegę można polecić. Prawdziwi fachowcy tam pracują. Zamówiłam u nich okna z firmy Oknoplast i bardzo profesjonalnie się mną zajęli. Sami doradzali, co będzie dla nas najlepsze, uprzedzili o wszystkim, wyjaśnili kwestie techniczne i o co chodzi z parametrami. Na prawdę takiej obsługi ze świecą szukać. Sam fakt, że polecili mi świetne okna, z których jestem bardzo zadowolona też na plus. Cieszę się, ze tam trafiłam chociaż mąż chciał mnie zabrać gdzie indziej do kolegi co ma zakład stolarki okiennej ale ja się uparłam, że chcę mieć firmowe okna i to z Oknoplastu :) Dobrze na tej mojej upartości wyszliśmy :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduszki”