Jaki dobry psycholog

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Hućkowski
Milczek
Milczek

Jaki dobry psycholog

Post autor: Hućkowski » 5 listopada 2018, 13:17

Macie racje, wielu jest psychologów, ale trzeba też wiedzieć który psycholog może nam tak naprawie pomóc. Wiele słyszałam o Magdalenie Senderowskiej psycholog-ms.pl. Ma dobre podejście do swoich pacjentów i wielu osobom już pomogła.

Krystyna01
Milczek
Milczek

Re: Jaki dobry psycholog

Post autor: Krystyna01 » 25 listopada 2018, 19:22

O tej pani nei slyszalam ,za to wiem ze w prywatnej klinice Medox w Nowym Modlinie mają bardzo dobrych psychologow, zajmuja sie wszelkiego rodzaju uzaleznieniami i chorobami natury psychicznej.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 27 listopada 2018, 11:03

Ja polecam ośrodek Pomarańczowe Ja, który znajduje się w Poznaniu. Możecie śmiało wybrać się do nich na terapię - oferta usług jest bardzo bogata, każdy znajdzie coś dla siebie.

bozor
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bozor » 27 listopada 2018, 19:08

wydaje mi się, że najlepszym wyjściem jest jakiś psycholog prywatny

Amelia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Amelia » 21 listopada 2019, 06:01

Psychologiem godny polecenia jest pani Joanna Lena Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena-lipin/psycholog-psychoterapeuta-terapeuta/czestochowa . Doskonały psycholog, z doświadczeniem i ogromną wiedzą. Szybko nawiązuje kontakt, ma niesamowite zdolności jeśli chodzi o rozumienie pacjentów i ich problemów. Można do niej umówić się na tradycyjne spotkania, lub też skorzystać z terapii online. W kryzysowych sytuacjach, można tez poprosić o wizytę domową.

ODPOWIEDZ