sprawdzona spacerówka dla dziecka

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
mizar
Raczkujący
Raczkujący

Re: sprawdzona spacerówka dla dziecka

Post autor: mizar » 11 grudnia 2018, 09:30

i jak tam gajaa udało się kupić ten wózek ? Daj znać :) ja zastanawiam się jeszcze nad zakupem jeszcze jednego modelu żeby był u dziadków.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 14 grudnia 2018, 17:34

mizar a no udało sie udało :) póki co jestem bardzo zadowolona bo widać, że jest dobrze wykonany i taki lekki i przyjemny w prowadzeniu. Ja też sie wlasnie juz zastanawiam nad jakas parasolka bo moje dziecko srednio 2 razy w miesiacu spedza weekend u dziadkow :)

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 5 lutego 2019, 16:21

Nie kupuj zwykłej parasolki, jak chcesz lekki wózek na wyjazdy to postaw na x-landera x- fly, my go kupiliśmy specjalnie na wyjazd i jestem nim zachwycona, jest leciutki idealny do samolotu ale daje radę też w terenie, parasolką tak wygodnie nie pojeździsz

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olkka » 27 marca 2019, 15:23

Mam wózek 3w1 z anex. Obecnie jestem właśnie na etapie spacerówki i ze swojej jestem bardzo zadowolona;) Radzi sobie znakomicie na każdym terenie, ma dobrą amortyzację, w środku sporo miejsca a pasy pewnie trzymają malucha;)

EwelinkaBo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: EwelinkaBo » 11 kwietnia 2019, 18:50

Również mam 3w1 anexa, z tym że cross. Wózek ma dobrą amortyzację, lekko się prowadzi, jest bardzo zwrotny. A spacerówka, na której etapie właśnie jesteśmy jest wygodna z pewnie trzymającymi pasami.

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 12 maja 2019, 20:31

Co do spacerówek to widziałam ostatnio, że anex wypuścił jakąś nowość air-x zdaje się.. Przyznam, że wózek super się prezentuje i bardzo wygodnie prowadzi- aż kusi do zakupu;D

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Krystek » 13 maja 2019, 20:43

My zdecydowaliśmy się że najodpowiedniejszy dla nas będzie Volt Pro marki euro-cart, który sprawdza się bardzo dobrze, prowadzi się go przyjemnie i łatwo na spacerach nie sprawia żadnych problemów. Wyposażony jest w łożyskowane koła z amortyzacją oraz możliwość złożenia wózka razem z budką i barierką.

Monisia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Monisia » 14 maja 2019, 12:08

Majkaaa pisze:
12 maja 2019, 20:31
Co do spacerówek to widziałam ostatnio, że anex wypuścił jakąś nowość air-x zdaje się.. Przyznam, że wózek super się prezentuje i bardzo wygodnie prowadzi- aż kusi do zakupu;D
Ja też bardzo rozważam zakup nowej spacerówki od Anexa :) czytałam wiele pozytywnych opinii, na mnie osobiście zrobiła ogromne wrażenie i myślę, że wyjazd za granicę na wakacje będzie właśnie z nią :)

ODPOWIEDZ