Inwestycja w Hiszpanii

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
JanuszKa
Raczkujący
Raczkujący

Inwestycja w Hiszpanii

Post autor: JanuszKa » 5 września 2018, 09:36

Czy myślicie, że zainwestowanie w apartamenty w Hiszpanii to dobry pomysł? Trafiłem na ciekawą firmę, która zajmuje się takim czymś i wydaje mi się, że można na tym bardzo dobrze zarobić. Co o tym myślicie?

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Re: Inwestycja w Hiszpanii

Post autor: Filozofia » 12 października 2018, 12:23

Myślę, że to świetny pomysł, zarówno jako inwestycja z której możemy ciągnąć korzyści finansowe, jak i możliwość przeprowadzenia sie do przecudnej Hiszpanii na stałe. Przeglądałam dosłownie dziś rano stronę zajmującą się sprzedażą nieruchomości w Hiszpanii. Jeśli chodzi o ceny to bardzo zróżnicowane. Każdy musi sobie przekalkulować na co przeznaczy zakupioną nieruchomość. Powiedzmy Apartamenty Benidorm otrzyma się już nawet za 40 tys. euro. Są też oczywiście droższe, wszystko zalezy od lokalizacji, jak i wielkości.

randit
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: randit » 12 października 2018, 12:55

A na czym właściwie miałaby polegać taka inwestycja? Mógłby mi ktoś to przybliżyć? bo jednak jestem raczej zielona w takich tematach.

JanuszKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: JanuszKa » 16 października 2018, 14:57

Według mnie to bardzo dobry pomysł. Można zainwestować np. w apartament na wynajem turystyczny - najlepiej w popularnym kurorcie. Z zakupu nieruchomości w Hiszpanii można czerpać naprawdę spore zyski w sezonie wakacyjnym. Warto skorzystać z usług agencji, która zna lokalny rynek nieruchomości i przeprowadzi Cię przez cały proces.

ODPOWIEDZ