Medycyna estetyczna zabiegi

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
otylka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

Post autor: otylka » 14 maja 2019, 17:25

W Radzyminie w CM Panorama mają też poradnię medycyny estetycznej. Dr Bembenek przyjmuje pacjentów i pacjentki, lekarz z dużym doświadczeniem. Sama powiększałam u niej usta, pięknie wyszło i bardzo naturalnie. I cenowo jest przystępnie, do Warszawy bliziutko a jest naprawdę sporo taniej. A jakość usług bardzo wysoka.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 4 czerwca 2019, 10:48

W każdym większym mieście można znaleźć gabinet medycyny estetycznej. Niestety z jakością usług jest różnie. Dlatego trzeba wybierać miejsca rekomendowane przez innych. Od siebie mogę zaproponować klinikę Derm Estetyka z Gdyni. Mieszczą się na ul. Stefana Batorego 7/35. Na miejscu skorzystać można z wielu zabiegów, które przeprowadzane są przez specjalistów z doświadczeniem. Warto popatrzeć na ich stronę www - tam jest więcej info.

babi11
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: babi11 » 28 czerwca 2019, 22:48

Fajnym zabiegiem jest powiększenie ust i zrysowanie ich konturu, tak by na tę część twarzy nie było konieczności nanosić poprawek poprzez makijaż. Uwaga jest taka, że jeżeli zdecydujesz się na poprawę wyglądu ust to koniecznie wybierz sprawdzony preparat na naturalnych składnikach. Polecam wypełniacz do ust Restylane Kysse. Sprawdź, gdzie w twojej okolicy są gabinety, które pracują na nim.

ania789
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ania789 » 23 lipca 2019, 14:15

Wszystko jest dla ludzi, ja sama powiększałam piersi własnym tłuszczem w klinice dermed w Krakowie, po prostu zawsze miałam kompleks małych piersi i nareszcie się skusiłam i sobie poprawiłam, powiem Wam nie ma nic lepszego niż uczucie, że nie macie już kompleksów

ODPOWIEDZ