Medycyna estetyczna zabiegi

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
bichon
Milczek
Milczek

Medycyna estetyczna zabiegi

Post autor: bichon » 29 sierpnia 2018, 16:51

Szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej - macie jakiś godny polecenia? Zmieniam swoje życie, w końcu postanowiłam zadbać o sobie. Uważam, że to najwyższa pora aby wziąć się za siebie . Koleżanka poleca mi zajrzeć od gabinetu RosaMed Clinic maja super zabiegi np. radiofrekwencja-mikroiglowa.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

Post autor: iga22 » 19 października 2018, 08:46

Byłam w klinice na zabiegu icoon laser i mogę potwierdzić że on jest bardzo dobry, pozbyłam się dzięki niemu tego problemu bardzo szybko, na diecie i ćwiczeniach nawet po pół roku nie miałam tak spektakularnego efektu jak tu po jednym zabiegu

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 22 października 2018, 17:43

Jeżeli szukasz gabinetu we Wrocławiu to ja korzystam z usług Coco-Time i jestem bardzo zadowolona z oferowanych zabiegów i usług. Profesjonaliści, nowoczesny sprzęt, duże doświadczenie, miła atmosfera oraz dobre ceny oraz skuteczność to zalety gabinet. Ja korzystam u nich nie tylko z manicure, pedicure ale również masażu a ostatnio z peelingu chemicznego.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 25 października 2018, 08:53

Śmiało możesz wybrać się do Dr Wójcik Aesthetic. Sądzę, że będzie to bardzo dobry wybór. Lekarze, którzy przyjmują w tej klinice, mają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu najróżniejszych zabiegów. Świetne jest też ich podejście do pacjentek i do piękna. Na pewno wyjdziecie stamtąd zadowolone.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 28 października 2018, 15:42

Zabiegów medycyny estetycznej dostępnych na rynku jest całe mnóstwo. Istotne jest to, aby wybrać się do dobrego specjalisty, który będzie wiedział, co robi. Polecam zapoznać się bliżej z tym, co do zaoferowania ma klinika Neo Beauty w Łodzi. Z ich usług na pewno będziecie zadowolone.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 3 listopada 2018, 18:08

Ja się raczej zdecyduję na klinikę Novoderm, którą prowadzi dr Krzysztof Teysler. To bardzo doświadczony lekarz w zakresie medycyny estetycznej, a zabiegi, które oferuje, są w pełni bezpieczne. Znam opinie pań, które już tam były pacjentkami i chwalą sobie obsługę oraz wysoką skuteczność. Chciałabym się poddać zabiegowi wolumetrii, bo zależy mi na poprawieniu konturów twarzy. Wiecie, na czym on dokładnie polega?

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 9 listopada 2018, 19:18

Tak naprawdę jest wiele zabiegów, którymi możemy poprawić sobie kondycje cery. Zgodnie z porą jesienną, na początek można zrobić sobie peeling dyniowy. Pięknie pachnie i na dodatek super zadba o twoją cerę :)

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 10 listopada 2018, 18:34

Od dziecka mam dość spore znamię na twarzy i zastanawiam się nad usunięciem go. Niby nie jest aż tak widoczne pod makijażem, ale mi bardzo przeszkadza.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 13 listopada 2018, 20:03

Jestem stałą pacjentką bo regularnie chodze na oczyszczanie twarzy peelingiem chemicznym. Domowymi peelingami potwornie wysuszyłam sobie cere, wiec potrzebna byla totalna regeneracja i wzmocnienie naskórka

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 9 stycznia 2019, 08:44

Cześć, mnie interesuje wolumetria w klinice Novoderm w Łodzi. Wiem, że może ją wykonać lekarz nazwiskiem Krzysztof Teysler, który ma dobre opinie na znanych portalach lekarskich. Powiedzcie mi tylko, czy ten zabieg może boleć? Przypomnę Wam, że polega na poprawieniu owalu twarzy dla młodszego wyglądu.

jasiula
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jasiula » 12 stycznia 2019, 21:22

Bardzo fajna jest Care Medica w Gdyni. Pełen profesjonalizm. Moja siostra poprawiała sobie nos przu pomocy kwasu hialuronowego. Bardzo ładnie jej to wszystko zrobiono i mało inwazyjnie.

gosiaczek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: gosiaczek » 17 stycznia 2019, 15:49

Z wlasnego doswiadczenia to z calego serca polecam Bienkowscy Clinic - trafilam do tej kliniki w Bydgoszczy z okropna blizna po wypadku, myslalam, ze nie bedzie sie dalo wiele z tym zrobic, ale po konsultacjach, dobraniu zabiegow i przeprowadzeniu pierwszej serii bylam juz zachwycona. Kiedy skonczylam wszystkie zaplanowane zabiegi moglam usmiechnieta wreszcie spojrzec w lustro :)

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: histeryczka66 » 3 lutego 2019, 22:30

A mi zmarsczki wypelniala pani doktor Zukowska w Lodzi - naprawde swietna specjalistka, ma niesamowita wiedze i bardzo fajne podejscie do pacjenta. widac, ze pracuje z pelnym zaangazowaniem.

ElizaC
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ElizaC » 6 lutego 2019, 18:53

Jeśli w Warszawie to świetny zespół lekarzy jest w Szpitalu Św. Elżbiety. Moja znajoma robiła sobie tam nos. Bardzo ładnie jej go zrobili. Ogólnie bardzo sobie chwaliła pobyt . I lekarze bardzo dobrzy i ogólnie cała opieka na najwyższym poziomie.

atenka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: atenka » 14 marca 2019, 13:07

Dermed w Krakowie. Maja bardzo bogata oferte. Profesjonalne podejscie do kazdego pacjenta. Korzystałam z laseroterapii, bardzo mi zalezalo na pozbyciu sie blizn, rozstepow po ciazy. Nie sadziłam ze efekty beda az tak zadowalajace :)

ODPOWIEDZ