własny biznes

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Awatar użytkownika
Berta
Raczkujący
Raczkujący

Re: własny biznes

Post autor: Berta » 26 września 2018, 12:51

A czy znacie może kogoś, kto zajmuje się wdrażaniem systemów erp?
Po śmierci rozkłada się bowiem nie tylko ciało, ale także ludzka mierność. Przestałabym być nijaka, moje wady zostałyby przyćmione wyolbrzymionymi atutami.

ekter
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ekter » 27 września 2018, 11:44

chcę otworzyć własny biznes ale nie wiem jaki, macie jakieś porady?

dominika78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: dominika78 » 27 września 2018, 13:26

zastanawiam sie dopiero nad zalozeniem wlasnej dzialalnosci.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 30 października 2018, 07:07

Nie ma co ukrywać, ze własna firma to duza odpowiedzialność, ale też sporo pracy. Jestem zdania że w każdą dobrze prosperującą firmę należy inwestowac oraz ją usprawniać. Szkolenia jak najbardziej mile widziane. Trzeba się piąć w górę i nie stopować. Firma spedycyjna/tarnsportowa to w obecnych czasach bardzo dobry biznes. Zresztą gołym okiem widać ile mamy na drogach tirów. Od jakiegoś czasu obserwuje firmę Symlog i jestem pełna podziwu. Symlog jest firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie przewozu towarów wszystkimi rodzajami spedycji.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 30 października 2018, 16:44

Ja również uważam jak poprzednia użytkowniczka, że własna firma to spora odpowiedzialność. Dlatego prowadząc własną działalność skłaniam się do uczęszczania na różne konferencje, a przede wszystkim kursy. Ostatnio miałam przyjemność brać udział w szkolenie compliance.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 1 listopada 2018, 18:52

Według mnie w swoim biznesie najważniejse jest nowoczesne oprogramowanie.

uczek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: uczek » 2 listopada 2018, 08:10

Prowadząc własny biznes warto również zainwestować w wizytówki. To forma reklamy znana od lat, a sprawdza się do dzisiaj.

KrystianWieczorek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: KrystianWieczorek » 4 listopada 2018, 16:24

z tego co wiem jest dostępne na tqmsoft dodatkowo mają szkolenia rca.

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 5 listopada 2018, 21:21

Jeżeli myślisz np. o własnym gabinecie kosmetycznym bądź salonie fryzjerskim to polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego finefactory, w którym znajdziesz ogromny wybór wyposażenia jak i sprzętu do takich miejsc w bardzo dobrych cenach i jednocześnie najwyższej jakości. Do tego przygotowali również wygodne warunki finansowania m.in i-leasing oraz i-raty które dla firmy szczególnie w okresie rozwoju są najlepszym rozwiązaniem.

finka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finka » 2 grudnia 2018, 18:48

gaba pisze:
25 sierpnia 2018, 12:32
Każde szkolenie jest warte uwagi, zwłaszcza jeśli ma usprawnić biznes.
Zgadzam się z tobą w 100%. A rozwój osobisty w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny i warto się szkolić w swojej branży. Poza tym jest sporo osób które zajmują się szkoleniami profesjonalnie, na przykład Marcin Mańka. Dlatego uważam że warto chodzić na szkolenia, bo to ma potem bardzo duże odzwierciedlenie w pracy i życiu prywatnym

mczay
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mczay » 21 grudnia 2018, 12:04

My z mężem zabieram się do założenia własnej firmy. Potrzebujemy jeszcze dobrych wyciągarek. Macie może jakieś firmy godne polecenia? Ja na forach znalazłam ich: https://hydroexpert.eu . Jakieś doświedczenia?

IgaM
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: IgaM » 19 stycznia 2019, 16:57

finka pisze:
2 grudnia 2018, 18:48
gaba pisze:
25 sierpnia 2018, 12:32
Każde szkolenie jest warte uwagi, zwłaszcza jeśli ma usprawnić biznes.
Zgadzam się z tobą w 100%. A rozwój osobisty w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny i warto się szkolić w swojej branży. Poza tym jest sporo osób które zajmują się szkoleniami profesjonalnie, na przykład Marcin Mańka. Dlatego uważam że warto chodzić na szkolenia, bo to ma potem bardzo duże odzwierciedlenie w pracy i życiu prywatnym
Podpisuje się pod postem koleżanki wyżej. W listopadzie zostałam wysłana przez firmę na szkolenie z zakresu wystąpień publicznych do Marcina Mańki.
Nie dość, że dostałam rozwiązania na kilka moich problemów to spotkałam wiele ciekawych osobistości, z którymi do dzisiaj utrzymuję kontakt. Sam prowadzący- Marcin Mańka- jest profesjonalistą w 100% i widać, że kocha to co robi ;-)

planet
Milczek
Milczek

Post autor: planet » 22 stycznia 2019, 15:33

Własny biznes to teraz trudna decyzja. Małe biznesy mają pod górkę. Mocna konkurencja.

bolus
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: bolus » 22 stycznia 2019, 17:29

A w jaki sposób promujecie własne sklepy internetowe? Zastanawiam się czy wystawienie kilkudziesięciu ogłoszeń w serwisach ogłoszeniowych takich jak http://ogl360.pl/ może przynieść jakieś efekty? Rozumuje w tą stronę, że skoro przewija się wiele osób każdego dnia przez wiele ogłoszeń to może ktoś trafi na mój sklep i dzięki temu zyskam potencjalnego klienta. Co o tym myslicie?

planet
Milczek
Milczek

Post autor: planet » 30 stycznia 2019, 21:19

To coś nowego, przykuwa uwagę klienta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduszki”