własny biznes

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

własny biznes

Post autor: aleksandrak » 29 lipca 2018, 22:56

łasna firma to dla mnie wszystko, nie wyobrażam sobie pracować u kogoś. Posiadam pracowników, jednak to spore wyzwanie. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, które zobowiązany jest organizować pracodawca muszą być okresowo odnawiane. Jedyną sytuacją, w której szkolenie z tego zakresu nie jest konieczne, to kiedy pracownik podejmuje pracę na tym samym stanowisku, które już zajmował u danego pracodawcy przed nawiązaniem z tym pracodawcą kolejnej umowy o pracę. Ponadto szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy musi być dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy oraz typu obowiązków wynikających z zawartej między pracodawcą a pracownikiem umowy.

dulan
Raczkujący
Raczkujący

Re: własny biznes

Post autor: dulan » 30 lipca 2018, 15:51

Prowadzę własny biznes, zastanawiam się jak mogę dobrze go rozwinąć. Ostatnio czytałem na ten temat i wydaje mi się, że będzie dobrym rozwiązaniem skorzystać właśnie z tego systemu BUR. Czy ktoś z was miał kiedyś z nim styczność i jest w stanie mi coś doradzić?

depce
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: depce » 31 lipca 2018, 13:13

Prowadzę własny biznes, zastanawiam się nad jego promocją, myślicie, że reklama w internecie to dobre wyjście?

kabix179
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kabix179 » 31 lipca 2018, 13:18

Własna firma to olbrzymia odpowiedzialność. Jeżeli ciekawi Ciebie właśnie ten wątek to koniecznie zobacz ten tekst. Moim zdaniem wyszukasz tu wszystkie najważniejsze informacje. Gorąco zachęcam - analizafinansowa.net.

hektorko
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: hektorko » 31 lipca 2018, 15:11

Ja wolę pracować u kogoś, wyjść z pracy i się nie martwić

cheddar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: cheddar » 31 lipca 2018, 17:37

Ja jestem na swoim w biznesie, ale to ogromna odpowiedzialność

kinga5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kinga5 » 1 sierpnia 2018, 08:33

Prowadząc własną firmę trzeba też pamiętać o reklamie. Konkurencja na rynku jest bardzo duża, więc trzeba się wyróżniać na tle innych firm. Jak dla mnie najskuteczniejsza reklama to ta tradycyjna, np. za pomocą długopisów reklamowych z nadrukiem. To świetny sposób, ponieważ długopisów używa każdy niemal każdego dnia, w domu, w pracy, w szkole, więc nadruk z długopisu mimowolnie zapada nam w pamięć. U mnie sprawdza się świetnie, spróbuj, sama zobaczysz :)

huberrto
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: huberrto » 8 sierpnia 2018, 17:26

Ja zawiązuję spółkę z kolegą i mamy zamiar dorywczo zajmować się różnymi rzeczami. Na przykład przed świętami będziemy handlować choinkami, gdyż mamy już na to podpisaną umowę.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 24 sierpnia 2018, 23:49

Prowadząc swój biznes warto pomyśleć o nowych rozwiąazaniach z branży IT. co prawdaa taakie usługi kosztują, ale pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji, a to bardzo istotne ;)

gaba
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gaba » 25 sierpnia 2018, 12:32

Każde szkolenie jest warte uwagi, zwłaszcza jeśli ma usprawnić biznes.

ayen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ayen » 26 sierpnia 2018, 18:29

Od dłuższego czasu przykładam się do otworzenia własnego gabinetu kosmetycznego i tutaj mam pytanie do osób, które w tym temacie mają doświadczenie. Na stronie dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy poczytałam trochę o zabiegach infuzji tlenowej i opinie na internecie sporo osób sobie chwali sądzicie, że takie urządzenie warto kupic? Chodzi o to zeby od samego poczatku miec duzo klientek i zeby ten biznes od poczatku mial rece i nogi.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 29 sierpnia 2018, 21:03

A ja prowadzę własny "ciucholand" i uważam, że to świetny biznes :) Ubrania zamawiam za naprawdę dobrą cenę i jestem bardzo zadowolona! Zawsze przychodzą do mnie ładne ubrania, które podobają się klientom. No i przede wszystkim są to w dużej mierze jakieś markowe ubrania, bo pochodzą z Anglii, Szkocji i Niemiec :) Dobry towar to podstawa w biznesie!

mariuszek775
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mariuszek775 » 31 sierpnia 2018, 22:47

prowadząc własny biznes warto jest działać na jak najlepszym i dopasowanym do naszych potrzeb oprogramowaniu.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 12 września 2018, 14:24

Jak najbardziej warto pomyśleć nad swoją własną firmą. Na handlu niektórymi przedmiotami naprawdę sporo można zarobić. W przypadku samochodów osobowych szczególnie opłacalne jest sprzedawanie katalizatorów, które kosztować mogą nawet kilkaset złotych za sztukę. Dobrym skupem jest Unimetal Recycling, który przy okazji zajmuje się przerobem katalizatorów.
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

Ola3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ola3 » 13 września 2018, 15:00

To prawda, własna firma to spora odpowiedzialność i bardzo dużo pracy. Niektórym ciężko jest to udźwignąć dlatego pracują na etacie u kogoś innego. Jedno jest pewnie, bycie przedsiębiorcą wymaga od nas ogromnego zaangażowania i bycia dostępnym praktycznie cały czas. Powstaje jednak coraz więcej usług i pomysłów, które pozwalają odciążyć.

ODPOWIEDZ