Jedzenie na trawienie

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Hućkowski
Milczek
Milczek

Jedzenie na trawienie

Post autor: Hućkowski » 26 lipca 2018, 18:24

Myślę, że jeśli chodzi o dobre przepisy na lepsze trawienie, to znajdziecie je na tym blogu - arturtopolski.p. Moi zdaniem można znaleźć tutaj naprawdę sporo skutecznych porad odnośnie zdrowego żywienia, więc może również i wam ten blog się spodoba.

buffy
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jedzenie na trawienie

Post autor: buffy » 31 sierpnia 2018, 08:23

U mnie trawienie nie szwankuje, może dlatego że jej raczej zdrowe produkty i takie które sama przygotuję, robię nawet przetwory takie jak śliwki w occie i to wcale nie jest takie trudne, bo przepis łatwy, szybko się je robi.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 4 września 2018, 11:04

Dobre trawienie jest bardzo ważne i nawet wiem, gdzie można smacznie i zdrowo zjeść. Nie spotkałam się z lepszą restauracją od Bubbles Bar w Warszawie. Potrawy zawsze przygotowują ze świeżych produktów. W dodatku podają do nich najlepsze trunki. A jak wiadomo, wino poprawia apetyt oraz wzmaga wydzielanie trawiennych enzymów.

welora
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: welora » 5 września 2018, 15:42

Dzięki za podrzucenie tego bloga, na pewno się przyda ;)

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 26 lipca 2019, 23:37

Przy tłustszym posiłku to lubię wypić lampkę wina, ostatnio mam fazę na musujące, casa pecunia Prosecco Delicato jest super, lekkie, przyjemnie musuje i jest bardzo orzeźwiające, dobrze pasuje do owoców morza.

bizneswomen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bizneswomen » 19 listopada 2019, 15:26

na lepsze trawienie to ja rozpoczęłam kurację wyrobem Intesta kilka dni temu. Mimo tak krótkiego czasu to ja już zaczęłam czuć poprawę, także jak widać-można :)

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 23 listopada 2019, 08:22

Ja trawienie wspomagam herbatką https://www.doz.pl/apteka/p126720-ZIELNIK_DOZ_Dbam_o_aktywne_trawienie_herbatka_ziolowa_2_g_10_saszetek :)

tusia99
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tusia99 » 29 listopada 2019, 20:56

Akurat ja z prawidłowym trawieniem miałam problem. Chyba kilka czynników się złożyło jak stres, nieprawidłowa dieta, często bolał mnie brzuch, biegunki miałam. Wtedy zalecono mi probiotyk, żeby dłuższy czas go pobrać dla uzupełnienia flory bakteryjnej. U mnie sprawdził się Lactoral IBD, ma odpowiedni skład i też korzystną cenę. Teraz zawsze mam go w domu.

olapolo
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: olapolo » 30 listopada 2019, 13:01

https://zdrowojemy.pl/zywienie/ najlepsze opinie przepisy znjadziesz tutuaj

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 21 lutego 2020, 10:11

probiotyki to podstawa mojej apteczki. Zawsze mam buteleczkę multilacu baby dla dzieci, forma kropli przy dzieciakach najbardziej mi odpowiada, bo łatwo podać i tego nie trzeba trzymać w lodówce

Joasiek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Joasiek » 8 maja 2020, 09:07

Może to truizm co powiem, ale gdy będziemy się dobrze odżywiać to żadne suplementy czy probiotyki nie będą potrzebne, bo nie będziemy mieć problemów trawiennych. U nas od kiedy dziecko się pojawiło w domu to szczególnie dbamy o dobre jedzenie na stole. Zamawiamy jedzenie z ekologicznych upraw ze strony RanoZebrano.pl gdzie nie tylko warzywa czy owoce są bo i jaja czy mięso też

ODPOWIEDZ