Dobra dieta

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Tfihij41
Raczkujący
Raczkujący

Re: Dobra dieta

Post autor: Tfihij41 » 13 września 2018, 22:03

A co myślicie o odstawieniu glutenu?

__

https://www.lowcakredytow.pl/

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 14 września 2018, 10:52

Pytanie w jakim celu chcesz odstawić gluten? Jeśli Twój organizm nie toleruje glutenu, to jak najbardziej warto z niego zrezygnować, ale jeśli nie masz problemów z jego przyjmowaniem, to nie wiem, czy jest sens zawracać sobie tym głowę. Tak, czy inaczej zostawiam Ci namiary na skuteczną dietę bezglutenową: https://www.wygodnadieta.pl/dieta_beglutenowa. Jest dostępna w postaci cateringu, więc to dość wygodne rozwiązanie. ;)
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 17 września 2018, 20:00

A jaka według was jest naprawdę dobra dieta? Moim zdaniem, ponieważ każdy z nas jest inny to potrzebuje innej diety. Nie ma jednej przecież diety, która pomogłaby każdemu. Wydaje mi się, że jeżeli chcesz zdobyć naprawdę świetne rezultaty w odchudzaniu, lepiej zadbać o siebie to najlepiej wykonać sobie przykładowo badanie nutrigenetyczne w Medistore. W ten sposób poznasz indywidualne cechy swojego organizmu. Dowiesz się jaką dietę dopasować do siebie.

zlamacz22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: zlamacz22 » 17 września 2018, 23:05

Dobra dieta to dieta połączona z regularnymi treningami. Warto o to zadbać.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 9 października 2018, 14:19

Dobra dieta to przede wszystkim taka dieta, na którą odpowiednio reaguje organizm. Ja niestety ostatnio zauwazyłam, że bardzo źle czuję się po spożyciu glutenu. Dlatego też chcę wykonać badanie na celiakie i jeśli wynik wyjdzie pozytywny, to na dobre zrezygnować ze spożywania glutenu.

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 17 października 2018, 11:57

Ja zamawiam dietę z Wygodnejdiety. Z nimi mam pewność, że jem zdrowo, smacznie i świeżo. Posiłki mam syte i odpowiednio do mnie dopasowane. To super opcja dla osób zabieganych- czyli dla mnie;)

Besia12
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Besia12 » 18 października 2018, 09:39

Jak nie ma przeciwwskazań to po co całkowicie gluten odstawiać. Ja zamawiam dietę z wygodnejDiety i mam w niej trochę glutenu ale można zamówić i bez :)

kalinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalinka » 30 października 2018, 00:28

najlepszą dietą jest pudełkowa! zamawiasz, płacisz, dostajesz pod drzwi idealnie przygotowane posiłki, odpowiednie porcje i wartość kaloryczną dostosowaną do założeń
jest wiele, ja wybrałam taką z wygodnadieta.pl i polecam każdemu

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 2 listopada 2018, 10:16

A gdyby tak dietę połączyć z taką opcją jak tabletki na odchudzanie? Zastanawiałyście się nad tym kiedykolwiek? Ja właśnie o tym myślę, bo u mnie dieta i ćwiczenia to zdecydowanie za mało... Jestem ciekawa, co o tym sądzicie.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 3 listopada 2018, 18:50

Stosowałam wiele różnych diet dla zdrowia i stwierdziłam, że najlepiej czuję się, stosując dietę wegetariańską. Lubię wymyślać różne zdrowe dania, ale czasem też nie potrafię się oprzeć menu Restauracji Akademia w Warszawie. Wspaniale, że pomyśleli o osobach o odmiennych kulinarnych upodobaniach. Zawsze mogę się tam wybrać ze znajomymi i mam pewność, że wszyscy wyjdziemy z niej syci i zadowoleni. Trudno się oprzeć ich kopytkom w sosie truflowym z parmezanem :)

terezka5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: terezka5 » 4 listopada 2018, 11:25

Ja całkiem niedawno po raz pierwszy spotkałam się z dietą ketogeniczną. Koleżanka poleciła mi ją, po czym dosłała jeszcze dodatkowe informacje na https://altruismonline.com/pl/dieta-ket ... tkujacych/ Polecam serdecznie zagłębić się w temat, ja prawdopodobnie na dniach wybieram się do dietetyka dogadać szczegóły i przechodzę na dietę ketogencizną :D Podoba mi się sformułowanie, które mówi, że mój organizm stanie się maszyną do spalania kalorii :D

tbogo
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tbogo » 6 listopada 2018, 12:33

Ja mam trochę pokrewny temat... szukam dobrego producenta suplementów diety. Znacie coś sprawdzone w tym zakresie? Czy na przykład viridian producent będzie dobrym wyjściem?

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 6 listopada 2018, 17:31

Dietę najlepiej dobierać pod swoje smakowe preferencje oraz wskazania zdrowotne. Ja jestem wegetarianką, także jadam tylko posiłki bezmięsne. Nie gotuję zbyt dobrze, bo po prostu nie umiem... Ale nie rozpaczam, bo korzystam z cateringu dietetycznego :) Znalazłam na https://www.przelomwodzywianiu.pl/rodzaje-diet szeroką ofertę diet i wybrałam oczywiście wegetariańską. Jedzenie jest smaczne i zawsze świeże, a to jest dla mnie najważniejsze!

Marianko
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marianko » 7 listopada 2018, 16:59

Myślę, że dobra dieta powinna nam dostarczyć wszelkie potrzebne składniki

ODPOWIEDZ