Dobra dieta

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Daley56
Raczkujący
Raczkujący

Re: Dobra dieta

Post autor: Daley56 » 26 listopada 2018, 13:50

Najlepiej jakby ktoś rozpisał dietę.

akipa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: akipa » 29 listopada 2018, 10:36

Ja odstawiłam glutem jakieś pół roku temu, bo dowiedziałam się, że przez to moje jelita źle pracują, zaczęłam jeść więcej warzyw i owoców.

Ircia77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ircia77 » 5 grudnia 2018, 16:26

Z całą pewnością każdy z nas powie tutaj, że najlepsza dieta to taka, która przynosi świetne efekty. Ja dodam, że taka dieta powinna przede wszystkim być zdrowa i zgodna z zapotrzebowaniem naszego organizmu na dane składnik. Chodzi tutaj, że każdy z nas potrzebuje czegoś innego, żeby dobrze czuć się i być też zdrowym. Dlatego wydaje mi się, że świetną opcją jest przykładowo dieta oparta o geny Medistore, która ma na celu nie tylko przynieść doskonałe efekty w odchudzaniu, ale również ma zadbać o potrzeby naszego organizmu.

zofialipska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: zofialipska » 6 grudnia 2018, 14:32

Najlepiej jak dietę rozpisze dietetyk, wtedy ma się pewność że jest odpowiednio ułożona i dobrze zbilansowana.

balon
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: balon » 8 grudnia 2018, 13:58

Wszystko zależy od tego na co się zdecydujesz. Wiem, że są też osoby, które preferują dietę wegańską.

Leoś
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Leoś » 8 grudnia 2018, 16:19

Dobra dieta, to taka która dostarcza nam wszystkich potrzebnych składników. Ja ostatnio odżywiam się dzięki gotowym posiłkom dostarczanym mi przez catering dietetyczny i jestem z tego bardzo zadowolony. A dodatkowo oszczędzam w ten sposób sporo czasu, który musiałbym poświęcić na przygotowywanie jedzenia.

lenka1123
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: lenka1123 » 11 grudnia 2018, 13:40

ja staram się jeść zdrowo i mi pomaga, kupuje Chleb bez drożdży na https://sklepanmar.pl/ super się po nim czuję. Poza tym kupuje jedzeni BIO polecam

pozytywka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pozytywka » 16 grudnia 2018, 21:56

aa teraz jest taki czas ze chyba zadna dieta nie da rady, ja mam w swieta zawsze problem z pilnowaniem sie itp, jakos tak... nie da sie :D tyle zarełka pysznego na stole, tyle slodkosci, na codzien sobie nie pozwalam, tym bardziej ze po ciazy chce jak najszybciej wrocic do formy.

MiniMax
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MiniMax » 19 stycznia 2019, 16:07

Fajnie kiedy ktoś czuwa nad naszą dietą :) Mnie pilnuje Diet4U, dzięki ich posiłkom wyglądam i czuję się inaczej. Mam też informację przy każdym pudełku ile jem kalorii, co jest naprawdę świetną opcją.

uajka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion
Kontakt:

Post autor: uajka » 19 stycznia 2019, 22:30

Dieta to sposób odżywiania. Pewne reguły, których trzeba przestrzegać aby nasze ciało nie przybierało zbytnio na wadze, a wręcz przeciwnie;)

Monisia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Monisia » 21 stycznia 2019, 09:24

Potwierdzam, Diet4u przyrządza pyszności, sama jestem ich klientką, wybrałam dietę paleo, potrawy są smaczne, różnorodne i przede wszystkim świeże. Codziennie otrzymuję swoje posiłki do pracy, w razie zmiany adresu nie ma problemu, no i właściciele zawsze służą dobrą radą :)

Ircia77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ircia77 » 26 stycznia 2019, 19:44

Dobra dieta? To przede wszystkim dieta, która zgodna jest z naszymi zapotrzebowaniami. Taka, która jest w pełni wartościowa i zdrowa. A czy ktoś z was słyszał o diecie opartej o geny z Medistore? Taka dieta pozwala zwiększyć podaż pokarmów, których nasz organizm potrzebuje. Z drugiej zaś strony zmniejszyć nawyki, które mogły być wręcz szkodliwe wpływ na nas.

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olkka » 5 kwietnia 2019, 13:13

U mnie fajnie sprawdziła się dieta z wygodnejdiety. Dzięki nim zaczęłam jeść zdrowo a przy tym smacznie, syto i regularnie. Najważniejsze chyba aby dieta była do nad odpowiednio dopasowana i bezpieczna a ja taką właśnie mam;)

Jowka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Jowka » 5 kwietnia 2019, 21:38

u mnie rewelacyjnie sprawdzil sie catering od wygodnadieta. maja spoko ceny i nie musze sie martwic co ugotowac zeby bylo smacznie zdrowo i "odchudzajaco" :D

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 5 kwietnia 2019, 21:40

Staram się wybierać te produkty, które mają dobre składy, duży miałam problem z przekąskami w ciągu dnia, ciągnęło mnie do słodyczy, drożdżówek, na robienie sałatek jakoś nie miałam czasu ani chęci, zaczęłam do pracy zabierać tubki z musami owocowymi, kubuś ma bardzo dobre, kupuję i dla siebie i dla dziecka, dla mnie to idealna przekąska po której nie chce mi się jeść i mogę na spokojnie bez podjadania słodyczy wytrzymać do obiadu.

ODPOWIEDZ