Ciuszki dziecięce

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Hućkowski
Milczek
Milczek

Ciuszki dziecięce

Post autor: Hućkowski » 5 lipca 2018, 19:18

Wszystko można przecież kupić w internecie. Ja wychodzę z takiego założenia i mało kiedy chodzę po stacjonarnych sklepach. Jeżeli chodzi o ubranka dla noworodka, to jest przecież mnóstwo dobrze wyposażonych sklepów internetowych z ubraniami dla maluchów. Jestem pewna, że coś znajdziesz.

trefnoknus
Raczkujący
Raczkujący

Re: Ciuszki dziecięce

Post autor: trefnoknus » 7 lipca 2018, 23:42

Ja kiedyś chodziłam po stacjonarnych sklepach. I teraz też czasem chodzę, ale już mniej. Ciuchy wolę szukać na necie. Chyba, że akurat coś mi w oko wpadnie to wejdę i kupię w normalnym sklepie. Nawet buty ostatnio córce kupuję przez internet, bo młoda nie lubi chodzić i przymierzać. Ostatnio szukałyśmy kapci po sklepach stacjonarnych, ale tylko kosztowało nas to mnóstwo nerwów. Jak coś się dziecku podobało, to nie było rozmiaru, albo ceny z kosmosu. A jak był rozmiar, cena rozsądna, to franca mała twierdziła, że niewygodne, albo wymyślała coś innego byle tylko ich nie kupić. Wróciłyśmy do domu złe, obie. A przez neta bardzo szybko udało nam się znaleźć to, co chciałyśmy. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, bo by nam to sporo nerwów zaoszczędziło.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 26 października 2018, 11:44

Przecież te ciuszki dla małego dziecka nie są wcale takie drogie. Ja polecam zajrzeć na stronę lencia - ciuszki dla niemowlaka i tam się rozejrzeć. Widziałam tam mnóstwo świetnych propozycji dla najmłodszych. Jestem pewna, że mamom oraz przyszłym mamom też spodobają ię ich propozycje.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 26 października 2018, 13:10

Dostalam od kumpleli takie info, ze w 5.10.15. jest super akcja rabatowa. To chyba jakiś bląd systemu, bo jak się wpisze kod 501012550, to płaci się za nową kolekcję 50% mniej. Ale kolezanka mi przekazala, że tak to działa do 29 października. Zaczęło się wczoraj także łapcie kod i kupujcie ;)

JanuszKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: JanuszKa » 31 października 2018, 15:38

Ja miałem spory problem, żeby znaleźć sklep z ubraniami dla chłopców, które byłyby dobrej jakości i podobały się synowi. Ostatnio natrafiłem na ich ofertę: https://minkids.pl/koszulki. Mają świetne ubrania w dobrych cenach - polecam sprawdzić :)

ODPOWIEDZ