Dobre meble do biura

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Dobre meble do biura

Post autor: Niska9 » 26 października 2018, 08:57

A skoro już mowa o biurach, to korzystacie z biur wynajmowanych, czy macie własne obiekty biurowe? My po wielu latach zdecydowaliśmy się na budowę własnego obiektu. Mamy nadzieję, że była to dobra decyzja i że zainwestowane pieniądze szybko się nam zwrócą ;)

zofialipska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: zofialipska » 7 listopada 2018, 11:32

Spory asortyment mebli do biura można znaleźć na stronie meblobranie. Mam z tej firmy już kilka mebli i mogę powiedzieć że są naprawdę solidne.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 7 listopada 2018, 22:43

Zerknij na ofertę firmy Wiór Płyt Wyszków - tam zajmują się tworzeniem mebli na wymiar. Meble do biura raczej tak narażone na zniszczenia jak mele domowe. Dlatego warto zainwestować w coś porządnego ;)

darerek1
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: darerek1 » 16 listopada 2018, 14:22

Ja polecam sprawdzić internetową porównywarkę cen niska-cena. Nie tylko biurka, ale i meble do każdego innego pomieszczenia w najkorzystniejszych cenach.

kinga5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kinga5 » 16 listopada 2018, 15:04

Jeśli planujesz w biurze przyjmować klientów, to musisz też pamiętać, że wnętrze powinno być eleganckie. W końcu liczy się pierwsze wrażenie. Ja swoje meble do gabinetu kupiłam w internetowym sklepie meblowym Szynaka Meble i jestem bardzo zadowolona zarówno z wystroju, jak i z wysokiej jakości mebli. Szczególnie do gustu przypadło mi biurko, model VELVET 37. Jest piękne, masywne i prezentuje się bardzo elegancko. Sprawdź sobie ich ofertę, mają tak szeroki wybór, że z pewnością i Ty coś dla siebie znajdziesz. :)

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 27 grudnia 2018, 19:29

Jeżeli mają być to naprawdę porządne meble to polecam zwrócić uwagę na meble metalowe które moim zdaniem są zdecydowanie najlepsza opcją ponieważ są stosunkowo tanie, do tego trwałe i nie zajmują tak dużo miejsca. Jeżeli chcesz się co do nich przekonać to polecam odwiedzić sklep internetowy biuromarket.com.pl w którym znajdziesz ich szeroki wybór oraz opcję skorzystania z pomocy obsługi klienta.

pozytywka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pozytywka » 16 stycznia 2019, 20:00

http://galter.pl/ tutaj maja ogromny wybór mebli biurowych, dobra jakosc i wykonanie a ceny nie sa wcale wygórowane. takie meble to zakup na lata wiec dobrze zeby były porzadne no i prezentowac tez musza sie dobrze

Peksa90
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Peksa90 » 12 lutego 2019, 13:32

Dobrze jest zainwestować w obicia na meble - wysokiej jakości skóra czy winyle doda Twojemu biurowi klasy :D Mogę potwierdzić, bo sama takie mam :)

salde
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: salde » 14 lutego 2019, 17:28

ja preferuję przede wszystkim funkcjonalne meble

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 15 marca 2019, 13:50

to prawda meble powinny być funkcjonalne ale moim zdaniem wygląd też nie jest bez znaczenia. Tym bardziej, jeśli w takim biurze spotykamy się z klientami :) Gdybyście szukali dobrych jakościowo mebli na wymiar ( które świetnie sprawdza się też w biurze) to zerknjcie sobie na ofertę producenta George Azzar. Mają świetne biurka - ja postawiłam na połączenie litego drewna z czarnym metalem. Mega jakość i oryginalny design.

ODPOWIEDZ