Dobre meble do biura

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
bichon
Milczek
Milczek

Dobre meble do biura

Post autor: bichon » 27 czerwca 2018, 16:37

witajcie! czy ktoś z Was urządzał sobie biuro i orientuje sie w kwestii całej aranżacji ? Bo ja zupełnie nie mam do tego głowy nie wiem co ze sobą połączyć by dobrze wygladało i było funkcjonalne. Liczę na Wasza pomoc:) Czytałam o tym że meble do biura powinny być funkcjonalne i takie by słuzyły . Wybór jest zbyt duży i cieżko cos wybrać :)

planet
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Re: Dobre meble do biura

Post autor: planet » 29 czerwca 2018, 10:45

Na zamówienie nich zrobią, wcześniej zaakceptujesz projekt.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 11 lipca 2018, 16:37

Takie meble na zamówienie będą bardzo wiele kosztować, gdyż ktoś musi stworzyć indywidualny projekt, a później go wykonać ;) Ja przykładowo lubię gotowe rozwiązania, jednakże by ich design i wykonanie było na bardzo wysokim poziomie.

AniaSartet
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: AniaSartet » 11 lipca 2018, 21:18

najlepsze meble są z metalu!

Awatar użytkownika
d1gammer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: d1gammer » 13 lipca 2018, 12:16

Ja mam zasadniczo to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
Nie lubię bogaczy; są egoistami. Badania potwierdziły, że kiedy się ma dużo pieniędzy, pewne części mózgu przestają działać.

Pamela020
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Pamela020 » 14 lipca 2018, 15:18

W biurze oprócz odpowiednich mebli z pewnością przydadzą się Wam także tabliczki na drzwi biurowe. Dzięki nim możecie oznaczyć sobie drzwi w biurze, tak, żeby łatwiej było trafić do poszczególnych pomieszczeń, bez błąkania się korytarzami. Do tego taka tabliczka nadaje bardziej profesjonalny charakter biura i wykazuje Waszą dbałość o każdy szczegół.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 25 sierpnia 2018, 13:10

Dokładnie, na meblach biurowych nie powinno się oszczędzać. To mają być porządne meble, bardzo praktyczne i dobrze wyglądające. Z tego co zauważyłam, to ostatnimi czasy wielu biznesmenów poleca i rekomenduje meble od vimex. Przeglądałam wstępnie ich ofertę i faktycznie - robią wrażenie.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 28 sierpnia 2018, 07:18

Meble w biurze powinny być eleganckie i solidne. Przecież to tutaj bedziemy przyjmować naszych klientów, wiec miejsce musi się dobrze prezentować. Bardzo podobaja mi się typowo drewniane meble, dlatego biurka z litego drewna. Swoją drogą takie meble z pewnoscia posłuza nam długie lata.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 28 sierpnia 2018, 22:59

Jeśli zależy Ci na wygodzie (a skoro szukasz mebli do biura, to z pewnością tak), to najlepiej postaw na meble ze skóry naturalnej :) Sami mamy w biurze bardzo wygodne modele właśnie z takiego materiału i jesteśmy zadowoleni.

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 29 sierpnia 2018, 07:48

Meble na pewno powinny zapewniać wystarczająco dużo miejsca do pracy w takim biurze i powinny być dość eleganckie ;)
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Gimmik
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Gimmik » 29 sierpnia 2018, 10:15

Moim zdaniem nie ma co za dużo wydawać - standard IKEA i siema ;P

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 7 września 2018, 13:13

Ja zawsze chciałem mieć meble w biurze, ale w stylu amerykańskim. Miałem kilka razy okazję być w USA i bardzo podobają mi się aranżacje mieszkań. Są bardzo przestronne oraz świetnie urządzone. Może kiedyś uda mi się podobnie zaaranżować własny gabinet, żeby wyglądał podobnie jak w stylu amerykańskim.

kalisa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalisa » 1 października 2018, 12:15

Odpowiadając na wszystkie twoje pytania dotyczące wyboru mebli biurowych mogę polecić Ci salon w Krakowie mikomaxsmartoffice.pl, w którym wybierałam meble i systemy do własnej firmy. Z tego co wiem, posiadają też oddziały w innych miastach, dlatego lepiej podjedź tam, gdzie będziesz miała najbliżej. Wybierając je będziesz miała pewność,że będą funkcjonalne, ale przy okazji dobrze wyglądać. Najlepiej porozmawiać z pracownikami, którzy doradzą oraz pomogą w wyborze.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 18 października 2018, 23:04

Zgadzam sie, ze faktycznie jesli chodzi o wybor konkretnych modeli to powinno sie sugerowac nowoczesnoscia mebli, ale tez wygoda. Meble nie moga byc "przegadane", bo jednak maja słuzyc ludziom w pracy dlatego trzeba zachowac rownowage. Biurka i fotele dla pracowników zamawiam zazwyczaj z salonów agata - czesto zatrudniamy nowych ludzi, bo firma sie rozrasta a ze jakosc mamy juz od nich sprawdzona to dobrze tez zachowac jeden styl we wszystkich pomieszczeniach biurowych

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 24 października 2018, 09:22

W takim razie koniecznie sprawdź również ofertę sklepu internetowego biuromarket.com.pl, w którym znajdziesz ogromny wybór świetnych rozwiązań w zakresie szaf, oraz pozostałych elementów wyposażenia biura bądź magazynu. U nas w firmie praktycznie wszystko w tym zakresie pochodzi od nich i bardzo sobie chwalę zarówno ze względu na cenę jak i ogólną jakość wykonania.

ODPOWIEDZ